Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tehetnék, ha egyszer nem...

Mit tehetnék, ha egyszer nem tehetek róla, de szörnyen lenézem az embereket? Egyszerűen fájóan ostobák zömmel, én pedig ezt nem tudom tolerálni.

Figyelt kérdés
Mielőtt bárki azt hinné, nem iskolázottságot értek alatta, pontosan tudom, hogy nem a diploma teszi az embert automatikusan értelmessé. Engem a külvilág egy nagyon toleráns, kedves embernek lát, pedig valójában szívből gyűlölöm az emberek többségét. Annyira fájóan ostobák, engem pedig valamiért állandóan megtalálnak, és traktálnak a hülyeségeikkel... (Ostobaság alatt értem a tudományelleneseket, a babonásokat, a helyesen írni se tudókat, a magukra büszke műveletleneket, a tv-ben szennyet bámuló prolikat, a turbómagyarkodókat, a magukat nagy liberálisnak hazudó véleményterroristákat, stb...)
2018. febr. 27. 00:27
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Bocs, de nem. Hadd tartsam már magam többre, mint a primitív egybites gondolkodásúakat. Épp eleget ereszkedtem már le hozzájuk...
2018. febr. 27. 21:52
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Most is ebben a segítő szakmában dolgozol?

Ha igen, akkor változtass!

2018. febr. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
82%
szerintem is.. valószínű leszívták az energiádat a betegek, öregek - sajnos ez ilyen, és nagyon nehéz.. Fel kell töltődnöd élményekkel, új területen tevékenykedned. Mert ez így mindenkinek rossz neked is, akiknek meg segíteni szeretnél azoknak is..
2018. febr. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Köszi! Nem, már évekkel ezelőtt elhagytam a pályát, végérvényesen. De az biztos, hogy jobb így, akkor szó szerint az őrület határán álltam már.
2018. febr. 28. 13:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!