Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a titka azoknak az emberekn...

Mi a titka azoknak az embereknek akiknek állandóan van barátjuk/barátnőjük?

Figyelt kérdés

Általánosítani fogok!

Légyszíves ne vegyétek sértésnek, tényleg csak érdeklődöm.


Szóval azoknak a fiúknak/lányoknak akiknek mindig valami kapcsolatban állnak. Befejeződik egy pár hónap után, és pár hét vagy hónap után jön is a másik, úgy hogy egyik kapcsolatuk sem végződik veszekedéssel és meg sem viseli őket egyáltalán.

És egy csomószor nem is annyira szépek vagy kedvesek...



2018. márc. 9. 20:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nekem is van folyamatosan párkapcsolatom 15 èves korom óta.Zömèvel egy èvig tartott.Èlettársam az volt kètszer

.Egyikkel egy èvig laktam együtt,a másikkal 8 èvet. Most 14 hónapja vagyok a párommal.Valaki abnormálisnak ,társfüggőnek tart ,mert mindig kell fèrfi az èletembe.Èn,meg egèszsèges nőnek tartom magam ,aki igènyli az ölelèst stb-t.Èn nem szeretek sokáig egyedül lenni.

2020. máj. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem adom fel.
2020. máj. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!