Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért van egyes embereknek...

Miért van egyes embereknek ennyi energiájuk, akik állandóan pörögnek?

Figyelt kérdés

Főleg edzőkre gondolok, akikben talán túlteng valami edzés közben :) Barátnőm edző, minden nap 2 vagy több órát letart (végigcsinálja ő is), és annyi energiája van mint 10 embernek összesen. Honnan merít ennyi erőt? Hogy bírja? Tudom, állóképesség, hozzászokik a rendszeres mozgáshoz, de nem feltétlen erre gondolok.

Van valami a "vérében", ami nekem nincs? Magánéletben is állandóan pörög, gyorsan fog az agya, gyorsan csinál mindent, nem egy lassú típus, sosem volt az.



2013. márc. 6. 10:21
 1/4 anonim ***** válasza:

mert szereti és élvezi amit csinál,hasznosnak érzi magát.

az emberek életében meg a boldogság 3 forrása közül az egyik a kielégült fontossági érzés,hogy van értelme annak amit csinál,sőt jobb benne,mint mások.

egy unalmas,kihívásoktól mentes melóhelyen,bunkókkal összezárva,max abban találni vigaszt,ha szívod a vérüket,piszkálod a másikat,ezért persze,hogy belassul,tompul az ember a legtöbb helyen.

a barátnőd megtalálta a helyét,gondolom nem kis munkája van benne.

2013. márc. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én is azt csinálom, amit szeretek, imádom a munkám, többet dolgozom mint amennyit otthon vagyok. De én nem vagyok ilyen mint ő. Nem igazán erre gondolok.


Alkat kérdése vajon az egész?


Vannak lassabb emberkék, meg vannak kicsit mitugrászok?

2013. márc. 8. 10:34
 3/4 Antimod ***** válasza:

"Vannak lassabb emberkék, meg vannak kicsit mitugrászok?"


Igen. Az emberek nem egyformák, sem kívül, sem belül.

2013. márc. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szednek valami gyorsítót , főleg az ilyen edzők akiről írsz azok szúrnak szednek mindenféle teljesítményfokozót aztán attól növekszik a vérnyomás szívritmus persze hogy ugrálnak .
2018. márc. 10. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!