Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért népbetegség manapság a...

Miért népbetegség manapság a hazudozás?

Figyelt kérdés

Az elmúlt jó pár évben elég sok embert megismertem, sok társaságban voltam, volt sok futó ismeretségem, meg komolyabb haveri, baráti társaságok, stb...


A lényeg hogy azt vettem észre hogy egyszerűen népbetegség a hazudozás. Rengeteg ember van, aki úgy hazudik mint a vízfolyás. De sokszor olyan abszurd történeteket hantáznak össze, hogy ők sem gondolhatják komolyan hogy azt valaki elhiszi nekik. Lehet egy kezemen nem tudnám megszámolni hogy hány ilyen nagyot mondóval találkoztam már. Mi az oka hogy ez már ilyen népbetegség?


2018. márc. 11. 17:48
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

"elvárás"


Nem igazán értem ezt a megközelítés.

Miért néznének többe bárkit, ha azt kamuzza hogy 5 embert vert meg egymaga akik belé kötöttek, mikor tudja mindenki hogy egy emberrel szembe is elfutna...

2018. márc. 12. 09:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!