Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket is bökdösnek a nyugdíj...

Titeket is bökdösnek a nyugdíjasok a pénztárnál a bevásárlókocsijukkal?

Figyelt kérdés
Leginkább a spárban szokott előfordulni. :)) Nagyon sietnek vagy nem tudom..
2018. márc. 11. 19:20
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Ja, szoktak. Nem jó a szemük, -az egyensúlyérzékük, sietnek az uncsihoz...
2018. márc. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem panaszkodhatom a nyugger nénikre. Multkor segítettem felszállni a villamosra, cserébe kaptam egy jó tanácsot! :D Csak úgy random aszongya "soha ne vegyél el kövér nőt, mert azok borzasztóan lusták"

A másik meg azt mondta szép formás fenekem van. Ezek után bele is fektethet a kosarába :'D

2018. márc. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Igen, velem is a Sparban fordult elő jópárszor.

Aki ennyire türelmetlen és bunkó, annak provokálásképp méginkább húzom az agyát, hogy vegye már észre magát.

Például ilyenkor direkt nem lépek előre, míg az előttem lévő vásárló nem fizet komplett, mikor én kerülök sorra a fizetéssel, csak akkor indulok el. Ilyenkor kicsit méginkább várattatom őket, miközben hallom a hátam mögött a folyamatos cuppogást... c...c...c...


:D

2018. márc. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Olyan jópárszor előfordult, hogy bökdöstek emberek a kosarukkal, de egyaltalán nem csak nyugdíjasok. Mobilon "csacsogó" nők, gyerekek, stb. ugyanúgy. Minden korosztály jelen van köztük.
2018. márc. 12. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Előfordul, nem csak nyugdíjasokkal. A kedvencem, mikor én egy üveg borral meg két chipssel állok sorba (vagy bármi hasonló, kétperces dologgal), és a büdös bunkója egy púposra pakolt bevásárlókocsival pattog.

Naná, hogy rátolom a párzószervére a kis fokhagymas*ggemmel, akkor is, ha kisnyugdíjas, akkor is, ha kétajtós szekrény.

2018. márc. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Nem csak nyuggerek. De ilyenkor fordulok egyet lendületből (megnézek egy rágót? :D ) és visszalököm őket
2018. márc. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Arra nem gondolnak, hogy hiába tolakodnak, mert attól még nem végeznek hamarabb. Hogy 2 lépéssel hátrébb áll az mekkora tragédia :))
2018. márc. 12. 18:45
 18/23 anonim ***** válasza:
Számomra a legidegesítőbb amikor a pénztárból félrelökött és kívül kellett állnom miközben még fizettem ráadásul kártyával. A postán is szó szerint mellém állnak be és nézik ahogy fizetek. Idegőrlő.
2018. márc. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
Engem nem lökdösnek de még soha nem élveztetett el senki azon a 68 éves férfin kívül akivel járok....
2018. márc. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Igen. De én a második bökdösésnél visszalököm és utána érdekes módon megtartják a fél méter távolságot.


Egyszer volt olyan, hogy nem vette a lapot a mamika és megkérdeztem, hogy esetleg baj van-e a szemével, hogy nem látja, hogy állnak előtte... aztán szép lassan, ráérősen kipakoltam a szalagra (addig próbáltam sietni) és szerintem a maradék haja is kihullott mire végeztem.

2018. márc. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!