Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nyílik ki a bicska a...

Miért nyílik ki a bicska a zsebemben, ha meglátok egy dekoratív csajt/nőt egy drágább luxusautóban?

Figyelt kérdés
Ráadásul fiú vagyok, de ez csak nőknél van így. Ha egy pali egy +100 milliós Lamborghini-t bőgetne az utca közepén azt még széles vigyorral élvezném és gratulálnék is hozzá, de amikor - akárcsak kategóriákkal "olcsóbb" BMW-ben/Merciben - meglátok egy lányt jobb egyben vagy a kormány mögött akkor drasztikusan megváltozik a lelkiállapotom és iszonyatos ellenszenvet érzek. Valamelyik nap is láttam egy csajt a pasija mellett egy drága C osztályú kupéban, de az a tipikus pöffeszkedés... Kar megtámasztva az ablakon, miközben igazgatja a haját és flegma pillantásokkal néz ki a járókelőkre. Esküszöm, de fel tudja b***ni az agyamat. Egy pasi sem képes ezt kiváltani belőlem, lehet bármilyen menőcsávó. De sokszor még a kis Fiat 500-asukkal vagy Nissan Qashqai-ukkal is eljátsszák és főleg akkor amikor megállnak pirosnál a buszmegálló mellett és játsszák a Kim Kardashian/Paris Hilton szerepet a "prolik" előtt (aka fiatal diákok/egyetemisták, akiknek a szülei napközben dolgoznak nettó 150-200-ért és így nemhogy saját kocsira nincs lehetőségük, de még a buszbérletet is diákmunkából kell megvenniük).

2018. márc. 13. 18:31
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
60%
Mert neked még nőd sincs :D
2018. márc. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
35%

Làtod kèrdező?

Így tegyèl fel kèrdèst màris tàmadnak.

Ezek idiótàk ès azt hiszik magukról,hogy jó fejek!

Az ilyenekkel nem kell foglalkozni.

Le kell őket xarni.

Èn is útàlom a gazdagokat. Rengeteget dolgozom jah ès mielőtt tàmadnànak tanultam is ès mègsem vahyok gazdag. Nem vagyok irigy ràjuk csak az baxxa a csőröm,hogy mindegyik megjátsza magàt ès lenèzi a kevesebb fizetèsből èlő embert. Tapasztalatból írom. De ha èn nézem le őket,akkor az màr senkinek nem tetszik.

Pedig a 20-30 èves nem az önerejèből vette magànak a luxus hàzàt ès a kocsijàt de èn megdolgoztam ère úgy,hogy senki nem segített. Senki nem tette alàm a kocsit ès vett a fejem fölè hàzat. Lehet fikàzni ès vàrom is a beszólàsokat. Hajrà! Gyere!

2018. márc. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
59%

Miért nyílik ki a bicska a zsebemben, amikor ilyen szánalmas kis herék azt hiszik, hogy nem én kerestem meg tisztességes munkámmal a kocsim árát?


De hogy a kérdésedre is válaszoljak: mert korlátolt vagy és ostoba.

2018. márc. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
72%
Attól, hogy te utálod a gazdagokat és felidegesíted magad, ha látod nekik milyen dolgaik vannak, nekik nem lesz rosszabb! Neked viszont igen, hiszen sz.r lehet minden nap idegben élni és sajnálni magad! Ez a szánalmas!
2018. márc. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
43%
Kedves 12-es! Neked nincs jogod lenézni senkit... És nem azért mert kevesebbet keresel, hanem azért, mert egy megkeseredett, irigy ember vagy! (Akármennyire is állítod, hogy nem igaz!)
2018. márc. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
69%
Hímsoviniszta vagy, mondom férfiként
2018. márc. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
21%

Mert nőgyűlölő vagy és korlátolt is. Csak mert könyökölök és kicsit unott vagyok a lámpánál még nem nézek le másokat.

Üdv. egy 26 éves nőtől, aki 16 milliós kocsit vezet és nem kitartott luvnya. Szánalmasak vagytok.

2018. ápr. 2. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
10%

Mert irigy vagy.


Számodra a csinoscsaj a luxusautóban a vágyott álom, ami míg elérhetetlen, és nem érzel erőt elérni, úgy negatív utálatba csap át.


Természetes emberi reakció.

Ha ezeket tudatosan elemzed magadban, tudsz jellemfejlődni.

2018. máj. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
47%

Egyébként akik itt pro és kontra nyírbálják egymást, azok a "rossz példák".

Szerencsére van aki nem utál senkit, mert gazdag, és van sok pénzes figura aki nem utál senkit mert irigylik. Mert van gógyija..de a 16 millás autót vezető csaj, nem hogy nem jó ember ismerő, de igazából a tipikus szar példái a jobb módú társadalomnak. De hát minden szinten vannak gáz emberek. Sajnos. Csak ne beszéljen a nevemben... ;)

2018. máj. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!