Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Alacsony srácok! Ti nem...

Alacsony srácok! Ti nem szoktátok magatokat elveszettnek érezni?

Figyelt kérdés

Mert én valahányszor elmegyek egy nagyobb bevásárlóközpontba/plázába/szabadtéri rendezvényre vagy bármilyen más közösségi helyre - ahol sok ember van - és látom azt a rengeteg pasit - akiknek elenyésző százaléka van 175 alatt - és látom a rengeteg +180-as pasit ahogy a dekoratív barátnőikkel kézenfogva romantikáznak, akkor mindig azt érzem, hogy egy másik fajhoz tartozok, mert a nők semmibe néznek, a pasik előtt nincs respektem, a jó ruhák többsége (érdekes módon mindig azok amelyek megtetszenek) egyszerűen nem rám van méretezve és még sorolhatnám. Természetesen barátnőm még soha nem volt. Egyébként kb. 170 vagyok. De a környezetemben is azt látom, hogy rohadt sok hozzám hasonló magasságú vagy alacsonyabb srác tengeti stabilan szingliként a mindennapjait. Arról már nem is beszélve, hogy a mostani tizenéves lányok szinte mindegyike vagy velem egymagas vagy lazán magasabb tőlem, szóval a 30-as éveimben sem lesz majd több esélyem szédíteni a fiatalabb lánykákat (25 vagyok most). Lehet már csak a "végső megoldás" jelentene kiutat? Még nem próbáltam...

Ti mit gondoltok?



2018. márc. 15. 20:41
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
De te még mindig nem fogtad fel, hogy NEM a magasságod miatt nincs senkid, hanem mert szerencsétlen, önbizalomhiényos vagy.
2018. márc. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:

baromság a magasságoddal magyarázni, hogy sikertelen vagy a nőknél... 170 centivel ne mondd már azt nekem, hogy nem találsz olyan lányt, aki szóba áll veled


én 158 centi vagyok, még magassarkúban is kb. veled egy magas lennék, és sok olyan lányt ismerek, aki még nálam is alacsonyabb


a hiba ott van, hogy önsajnáltatás helyett képtelen vagy lépni valamit a saját érdekedben


számtalanszor kiírtad már ezt a kérdést, és számtalan ember (köztük én is) javasolta, hogy keress fel egy pszichiátert - ami ingyenes, mert súlyos önértékelési zavaraid vannak és még depressziós is vagy


semmi nem fog változni, ha két naponta kiírod ezt a kérdést

2018. márc. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
#12: Eddig 1 ill. 2 kérdést írtam ki az elektronikus eszközök és közlekedés kategóriákba (mivel csak 4 napja regisztráltam), de te biztosan jobban tudod. Nem lehetséges, hogy inkább más is hasonlóan problémákkal küzd, mint én? Tudod...ha sok embert érint egy jelenség (továbbtanulás, betegség stb.), akkor nagy valószínűséggel sok kérdést is olvashatsz velük kapcsolatban.
2018. márc. 16. 14:22
 14/31 anonim ***** válasza:
ez esetben a lényeget szűrd ki a mondandómból, és tekints el a többitől
2018. márc. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
8%
Nem.Tudom,hogy sokkal jobb vagyok náluk.A neandervölgyi ember átlag magasága 165 cm 80kg volt és több mint 2x olyan erős volt,mint egy mai “férfi”.Egy átlag 156 cm magas neandervölgyi nő erősebb volt a mai testépítőknék...Azért vagyok alacsony mert bennem megvannak a neandervölgyi gének.És büszke vagyok erre.
2018. márc. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
#15: Ha csak trollkodásképp írtad, akkor egynek elmegy, de ha komolyan gondoltad, akkor viszont kerüld az embereket és menj el egy jó pszichológushoz!
2018. márc. 16. 22:39
 17/31 anonim ***** válasza:
88%

165 magas nő vagyok volt 170,185 magas párom is. Semmi alapja a mondandódnak lehet párt találni. Rengeteg alacsony férfit látok a párjával kézenfogva. Ez a jelenség leginkább téged zavar. Kihez vagy alasony egy 180 cm-es nőhöz képest igen,de egy 160 magas nőhöz már nem. Valóban a magasabb a vonzóbb,de ez nem azért van,mert magas,hanem azért mert nincsen kisebbségi komplexusa. Neked van ez hidd el kivetül a nők meg kiszúrják. A 170 cm-es volt páromnál is nem engem,hanem őt zavarta. Bemutatott egy két nála magasabb barátjának én kedves voltam ő meg mérges lett,hogy biztos jobban tetszik,mert magasabb. Szerintem nem vagyok egyedi eset,aki hasonlót tapasztalt. Szerintem a nőknek ebből a hisztiből van elegük.

25/N

2018. márc. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Ja a kedvencem ne vegyek fel magassarkút,mert hogy néznénk ki együtt... 6centis magassarkú...nem 15...
2018. márc. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
#16 nem trollkodás.Semmi alapja nincs annak,hogy a magasság férfiassabbá tesz...amikor az átlag 165cm magas neandervölgyi fizikálisan minden téren fejlettebb vt nálunk.Egy mai 190cm maga gyerknek esélye nem lenne egy neandervölgyi ellen..
2018. márc. 17. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
Én 26 évesen 167 centi magas vagyok. Évekig nekem sem volt senkim, és én is a magasságomra fogtam. Aztán nemrég sikerült párt találnom, egy 186 centis lány személyében. Szóval mostanában az a szórakozásunk, hogy "megbotránkoztatjuk" a begyepesedett, földhöz ragadt embereket. :)
2018. márc. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!