Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Alacsony srácok! Ti nem...

Alacsony srácok! Ti nem szoktátok magatokat elveszettnek érezni?

Figyelt kérdés

Mert én valahányszor elmegyek egy nagyobb bevásárlóközpontba/plázába/szabadtéri rendezvényre vagy bármilyen más közösségi helyre - ahol sok ember van - és látom azt a rengeteg pasit - akiknek elenyésző százaléka van 175 alatt - és látom a rengeteg +180-as pasit ahogy a dekoratív barátnőikkel kézenfogva romantikáznak, akkor mindig azt érzem, hogy egy másik fajhoz tartozok, mert a nők semmibe néznek, a pasik előtt nincs respektem, a jó ruhák többsége (érdekes módon mindig azok amelyek megtetszenek) egyszerűen nem rám van méretezve és még sorolhatnám. Természetesen barátnőm még soha nem volt. Egyébként kb. 170 vagyok. De a környezetemben is azt látom, hogy rohadt sok hozzám hasonló magasságú vagy alacsonyabb srác tengeti stabilan szingliként a mindennapjait. Arról már nem is beszélve, hogy a mostani tizenéves lányok szinte mindegyike vagy velem egymagas vagy lazán magasabb tőlem, szóval a 30-as éveimben sem lesz majd több esélyem szédíteni a fiatalabb lánykákat (25 vagyok most). Lehet már csak a "végső megoldás" jelentene kiutat? Még nem próbáltam...

Ti mit gondoltok?



2018. márc. 15. 20:41
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
77%

#19


tudsz róla, hogy a neandervölgyiek kihaltak? :D mármint az evolúcióban egy "holtág" voltak? ha egy faj kihal, az nem azért van, mert csúcsszuper, és a legjobb mindenben...


Egyébként kérdező, 170 cm nem olyan alacsony, sok nő van 150-160 között is.

2018. márc. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
90%
büszke neandervölgyi szakadok:D
2018. márc. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:

#20: "Aztán nemrég sikerült párt találnom, egy 186 centis lány személyében."


Elég hülyén nézhettek ki már nem azért. Ne haragudj hogy ezt mondom, de tuti mindkettőtöknek van egy kis defektje. Viszont nekem semmi közöm sincs a kapcsolatotokhoz, szóval sok boldogságot kívánok (mondjuk nem sok időt jósolok nektek).

2018. márc. 17. 13:36
 24/31 anonim ***** válasza:
93%
itt a 22. lehet lepontozni de ez akkor is eszméletlen komment:D
2018. márc. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
76%
#23 Pontosan ez az a negatív hozzáállás, amit el kell engedned. Igen, csodálkoznak azon, hogy egy fejjel magasabb nálam a barátnőm - azon miért nem, mikor egy 150 kilós nő mellett egy 60 kilós csontváz tipeg? :)
2018. márc. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
85%

Elküldtem véletlen, folytatom:

Szóval olyan létezhet, hogy valaki a duci lányokra bukik vékony férfiként, de olyan nem, hogy alacsony férfiként beleszerettem egy magas nőbe? Kicsit sok a külsőség ebben a világban szerintem, és ez sokmindent megmérgez.

2018. márc. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
44%
A fejeddel van a baj nem a magasságoddal.
2018. márc. 19. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim válasza:
76%
Jaj ne már.... Megint te? A magasságoddal semmi baj!!!!!!! Hiába írod ki még 5000000000szor úgysem fogod megérteni, hogy nem a magasságoddal van baj,én nem akarom elhinni, hogy ez ennyire zavar, az meg pláne nem, hogy nem találsz ruhát magadra. De pszichiáter segítségére mindenképp szükséged van!!!!!!
2018. márc. 23. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim válasza:
65%

170 cm nem alacsony ,jó ,hogy nem mondod egyenesen ,hogy törpe vagy.Egyáltalán hol látsz te annyi +180-as pasit ? Meglátsz egy nap 1et és rád tör a pánik ?

Én ha legalább elérném a 165 at már magasnak érezném magam, még ha pasi lennék akkor is.

2018. jún. 22. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:

Én 188 centi magas vagyok, és sosem volt barátnőm, pedig már 21 éves vagyok.

Nem az a lényeg hogy milyen magas vagy.

És a Te magasságod átlagos, sok olyan nő van aki nálad alacsonyabb. A személyiséged, és az a lényeg hogy tudj ismerkedni, és akkor lesz nőd!

2018. jún. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!