Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy fiatal leányt mi vesz rá...

Egy fiatal leányt mi vesz rá arra hogy prostituált legyen?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, netről meg látásból ismerem. aranyos, értelmes de prosti lett

Debrecenben dolgozik

Én férfi vagyok, 22 éves, de nagyon elítelem az efajta cselekedeteket

Bevallom, nehezen tudom feldogozni, mert kár érte



2018. márc. 20. 15:35
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
65%
Egy olcso prosti is megkeres egy ora alatt annyit, mint amiert mas egy napig gurcol. Egyetem mellett sok lanynak nincs is nagyon mas lehetosege. Ha nem tamogatnanak a szuleim, akkor en sem tudnek tanulni maskepp, hogy teljesen oszinte legyek. Ha nem tanulok, akkor meg orokre marad a nyomor egy erettsegivel... nem eletcel a gyari munka minimalberert (nekem)
2018. márc. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 A kérdező kommentje:

Tudom hülyén hangzik, de ezekért a dolgokért nem éri meg vegetálni?

Az árva srác 2 helyen dolgozik, suliba jár mellette

Vagy

Ha annyira sok pénzt akar miért nem megy külföldre? Tudom politika bla bla az nem ide tartozik, de komolyan más külföldön mosogatással keresi meg azt a zsetont amiért neki a szájába élveznek

2018. márc. 20. 16:05
 13/53 A kérdező kommentje:
Az első negatívoz le mindenkit, privát üzenetet is írt.
2018. márc. 20. 16:12
 14/53 anonim ***** válasza:
77%
Ha el lenne terjedve nők körében is a pénzért szex, a kis árva gyerek is menne mamikákat boldogítani, nyugodj meg.
2018. márc. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:
85%

Prőbáld megérteni, hogy nincs mindenkinek komoly munkaetikája, jellemzően akinek nincs, az értékrendi dolgokra is kevésbé kényes. Szerintem ma már simán lehet valaki ugyanolyan korrektül szolgáltató prosti is, mint pl. gyógymasszőr.


Nyílván akinek az értékrendje még nyomokban a keresztény erkölcsön alapul, az az ilyet soha nem fogja természetesen kezelni. Természetebb neki, ha (tábori lelkészi ima után) fia szerződéses katonaként gyerekkatonákta lövöldöz valahol Afrikában vagy Ázsiában. :)

2018. márc. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:
68%
És aki dolgozik akár gyárban, akár máshol, de dolgozik, viszont mellette találkozgat egykét rendszeres emberrel pénzért?
2018. márc. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
79%
Nem csak az útszéli vagy palenos, vagy hollandiai kirakatos prosti van, vagy a minimálbérért dolgozó tisztességes keresztyén nő.
2018. márc. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem a szeretet hiany. Nekem is volt hoy kellett a penz de ha nincs az az alap biztonsag es szeretet a hatterben amit a csaladom nyujt, lehet enis elkallodom.
2018. márc. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 A kérdező kommentje:
Csak egy 18 éves lányka aligha hiszem mire vállalkozik - ellentétben például egy hivatásos katonával
2018. márc. 20. 17:42
 20/53 A kérdező kommentje:
Az a baj a rosszlányok oldalon lévők nem hiszem hogy ismerősökkel találkozhatnak
2018. márc. 20. 17:44
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!