Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy fiatal leányt mi vesz rá...

Egy fiatal leányt mi vesz rá arra hogy prostituált legyen?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, netről meg látásból ismerem. aranyos, értelmes de prosti lett

Debrecenben dolgozik

Én férfi vagyok, 22 éves, de nagyon elítelem az efajta cselekedeteket

Bevallom, nehezen tudom feldogozni, mert kár érte



2018. márc. 20. 15:35
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
55%

Ne ítélj, hogy ne ítéltess! Neked nem okoz vele kárt. Az ő dolga. Ne foglalkozz vele. Engedd el az ilyeneken való agyalást és csak a saját életeddel foglalkozz.


Mentálisan sajnos az efféle gondolkodás, ahogy a kérdést kiírtad, ez a pletykásöregasszonyosság melegágya.

Nem csak hogy előrébb nem visz, de le is húzza az emergiádat.

2018. márc. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
100%

31. Ez hülyeség. Éppen hogy a szívén viseli más emberek sorsát. Mellesleg az is érdekli a kérdezőt, mi lehet a hátterében valaminek, tehát nem egy felszínes ember. Ezt írja, "kár érte", tehát nem csak ítélkezés, hanem pozitív értelemben vett sajnálat.

Lehet, hogy nem kéne vele foglalkoznia annyit a kérdezőnek, de azért a pletykás öregasszonyokhoz hasonlítani, hát az inkább rólad árul el valamit.

Nekem az a sejtésem, hogy a kérdező a saját életével is foglalkozik eleget, persze ezt nem tudhatjuk, de te rögtön a rosszat feltételezted róla minden szempontból.

És hát tényleg sajnos a lány fog előbb-utóbb rosszul kijönni ebből, amit csinál, amit a kérdező sajnál, tehát a kérdése jogos. Ha valamit elítél sok ember, köztük a kérdező is, az nem véletlen, annak alapja van.

2018. márc. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
100%
A pénz az oka,plusz amíg van igény addig lesz, a legősibb női mesterség és az a nő amelyik úgy érzi hogy maga köré tudd csavarni egy csomó férfit miért ne csinálná pénzért,akik házba fogadnak azok nem olyanok ám mint akiket futtatnak.
2018. ápr. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
71%

A mai munkalehetőségek..... Hmm

Bár maga az élet....

Nincs más választása.

Én is nehezen fogadtam el hogy párom "eltart"(,viszont ilyesmire sose vetemedtem volna).Viszont a ház amelyben élünk az én tulajdonom.

Sajnos egyre magassabbak a munkahelyen a fizikai/szellemi/érzelmi követelmények, bird a streszt,a kiszolgáltatott helyzetet a változó munkaidőt... Akár több műszakot is.Az utasázt ingázást stb.

Egy apróság miatt már nem vesznek fel,például 8 dioptriás szemüveg ,pszihiátriai kezelés (depresszióval) illetve szivproblémák (mind saját tapasztalat).

Pályakezdőként dolgoztam 2 évet,10 éve semmi.Családon belül se akad egy kis besegités se.

Leszázalékolható vagyok,munkahely-keresési pályaalkalmassági papírom is van róla,de költöztünk,ott már nem fogadják el.

Háziorvoshoz se állithatok le hogy százalékoljon le,föleg sima gyógyszert nem szedek, csak amit a pszihiáter ír fel.

2018. jún. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:
53%

32es! A kérdező azzal, hogy ítélkezik és példálózik, azzal segít bárkin is?

A kurvųlás az ún ősi mesterség, prostitúcióra mindig is volt igény és mindig is volt, aki kielégítette ezt az igényt. Függetlenül az adott társadalomtól. Függetlenül az adott társadalom vallási, közerkölcsi felfogásától és anyagi helyzetétől.

Alapvetően nyilván azok adják bérbe a testüket, akiket nem zavar az, hogy sok so, vadidegen emberrel kerülnek testi kapcsolatba. Tehát más az értékrendjük. Nyilván az átlagon felüli kereset is segíti eloszlatni a túlzott gátlásokat.

Azért írtam egy korábbi válaszomban, hovy kerülendő a pletykás öregasszonyos attitűd, mert úgy vélem (és nem csak én) hogy az ember alapvető dolga segíteni minden élőlényt és csökkenteni a szenbedést.

Szégyenérzetkeltéssel nem lehet sem gyógyítani sem segíteni. Az ítélkezés és minősítés is negatív energia.

Jómagam sosem vettem igénybe bérpuncit, nem is akarok. De szerintem a kuřvíñyek sokkal kevésbé ártalmas (sőt nem is árt senkinek) mint nagyon sok más foglalkozás vagy akár csak kioktató megmondóemberkedés.

2018. jún. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
100%

"Ismerek egy árva srácot, két helyen dolgozik hogy az öccsét és magát eltartsa, mégsem lop, vagy csinál olyat amely erkölcsileg helytelen"

Azért érezzük már a különbséget a lopás és aközött, hogy valaki nyílt lapokkal játszva, senkinek nem ártva bevállal valamit (jelen esetben a szexet) pénzért. Az előbbi valóban tisztességtelen valaki mással szemben, utóbbit én ugyanolyan munkának látom, mint a takarítást, amit önszántából a kutya sem csinálna meg, kizárólag a pénz fejében teszi, ahogyan a prosti is a saját "dolgát", ennyi. Gyomor nyilván kell hozzá, de ha valakinek az megvan, nem értem, milyen alapon szólhatna bele bárki abba, hogy mit kezd az életével.

2018. jún. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
44%
Ott a pont 31,35 voltam
2018. jún. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 A kérdező kommentje:
Azért egy takarítót egy prostituálthoz hasonlítani nagy túlzás.
2018. júl. 3. 17:15
 39/53 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig több köze van a prostitúciónak a takarításhoz, mint a lopáshoz.
2018. júl. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
76%

Az ítélkezés nem segítése a másiknak, csak kéretlen belekotkodácsolás a dolgába.


Ha kérdezi, hogy szerinted jól teszi-e, hogy kürválkodik, akkor nyilatkozhatsz neki, de ellenkező esetben SKH

2018. júl. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!