Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy fiatal leányt mi vesz rá...

Egy fiatal leányt mi vesz rá arra hogy prostituált legyen?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, netről meg látásból ismerem. aranyos, értelmes de prosti lett

Debrecenben dolgozik

Én férfi vagyok, 22 éves, de nagyon elítelem az efajta cselekedeteket

Bevallom, nehezen tudom feldogozni, mert kár érte



2018. márc. 20. 15:35
1 2 3 4 5 6
 21/53 A kérdező kommentje:
*találkozgatnak
2018. márc. 20. 17:44
 22/53 A kérdező kommentje:
Szerintem aki prosti annak nem kell dolgozni
2018. márc. 20. 17:45
 23/53 anonim ***** válasza:
94%

Jól elspekulálhatunk itt a lányon, talán egyesek jobban is tudják nála, hogy mi motiválja, de mégis: miért nem tőle kérdezed meg?

Ne aggódj, nem te leszel az egyetlen, a fél ismerősi körének el kellett magyaráznia...

2018. márc. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
94%

Aki prosti, az azt dolgozza, hogy prosti.


Most mondhatjuk azt, hogy prostinak lenni könnyű pénzszerzés. Nézőpont kérdése. Szerintem rohadt nehéz lehet, mert senki mocskos farkát nem venném a számba, ha szeretem is, nehezen. Úgyhogy szerintem prostinak lenni nehéz.

2018. márc. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
56%
De aki hajlandó dolgozni és mellette mondjuk egy vagy két ember támogatja? Szóval nem a mindenféle random férfi farkát sz.pja, telefonszámos hirdetés alapján a rosszlányokon? Amúgy az ismerősöd hülye. Felregisztrálhatna mondjuk a puncsra és találhatna EGY olyan embert, aki támogatná. De így, hogy rosszlányokon akárki elmehet hozzá, bele fog ragadni ebbe az életvitelbe, mert könnyű kereset és lehet parfümöt meg mit tudom én mit venni és mindig lesz pénzutánpótlás. És pár év múlva rá fog jönni, hogy x millióból amit megkeresett, nem tud felmutatni semmit. Mert elcseszte azt a pénzt. Otthagyja a sulit. Munkahelyre meg nem fogják felvenni 10+ év lyukkal az önéletrajzában. Így 40-50 évesen is árulnia kell magát egyre kevesebb pénzért.
2018. márc. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
79%

#22 Ha szerinted a prostitúció nem munka akkor próbálj meg olyanokkal lefeküdni akikkel amúgy nem akarnál.

Olyan ember aki rendben van lelkileg, vagy nincs durván rászorulva anyagilag nem megy el prostinak (igen, tudom mindenki ismer egy kivételt, felesleges ezeket felhozni). A prostitúció a legtöbb nőnek nem egy olyan már-már retardáltan erotikus dolog, mint aminek a hozzád hasonló férfiak agya lefesti, kérdező.

Mondanám, hogy kérdezd meg a lányt, hogy mik a motivációi, de nincs neki szüksége az értetlenkedésedre...

2018. márc. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
13%

Nem Minnie-ről van? Az a csaj szó szerint qqúúrva jó nő. Olyan gömbölyded melleket még életemben nem láttam, mintha CNC marógéppel marták volna ródiumból. Nyilván szilikonos, de mestermunka.

Hasa meg lapos mellé, olyan, hogy megállna rajt a tojás, fekve.


A két kis penge foghagymasegg is megmunkált, edzett acél. Közte a pelyhedző, gyöngyöző két félbarack.


Hát majdbem becsengettem hozzá, mikor Pesten rendelt... sajnos visszament Debrecenbe :'(

2018. márc. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
32%
A pénz, mi más? Én is meglátogatnám ha arról van szó akiről az utolsó írt, ilyen jó nőt úgyse tudnék összeszedni, isten áldja a prostikat!
2018. márc. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
36%

Az árva srác azért nem prosti, mert srác és valószínűleg hetero. Ha lány lenne lehet, hogy megpróbálta volna már.

Ez sok mindentől függ, hogy az lesz-e valaki. Például erkölcsi határ, van-e gyomra hozzá, mennyire szorul rá, van-e más lehetősége, hogyan értékeli saját külsejét, stb. Férfi hetero prostira kisebb az igény és ott is nagyobb az elvárás (test, arc, szerszám mérete) fontosabb, mint a nőknél. Pasi valahogy több akar változatos partnerekkel szexet, míg nőknél ha van egy, akkor elég nekik.


Van ismerősöm aki csinálja, vannak akik csinálták. Nem ítélem el őket, saját életük, testük. Ha változtani szeretne, akkor majd fog, mint ahogy erre már volt példa náluk... :)

2018. márc. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
34%

Pénz.

Megértem mert a szakok 90%-a kuka,mehet vele 200k-ért vagy 300k-ért gürizni,talán 10-n év múlva eléri az 500k-t,amit mi fejlesztők akár 2 év alatt hozzuk utána határ a csillagos ég,de ez a mi szakmánk ebben lehet pénzt keresni de hálistennek kevesek alkalmasak erre.


Egy jogász pl keres 250 nettót,kenheti a hajára,mehet nyomorogni egy szobába 3. magával és nem a MArina PArtra vagy a Nádorligetbe,hanem egy panelba.


Én is ha nő lennék akkor tuti prosti lennék,könnyü pénz és sok.

2018. márc. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!