Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy fiatal leányt mi vesz rá...

Egy fiatal leányt mi vesz rá arra hogy prostituált legyen?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, netről meg látásból ismerem. aranyos, értelmes de prosti lett

Debrecenben dolgozik

Én férfi vagyok, 22 éves, de nagyon elítelem az efajta cselekedeteket

Bevallom, nehezen tudom feldogozni, mert kár érte



2018. márc. 20. 15:35
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
34%
Én nem nézem le őket. Ha lány lennék lehet én is az lennék, vagy tuti valami erotikus munkám lenne. Ha valakinek nincs nagyon jó végzettsége akkor annak pokol a munkahelyek. Mindennap szenvedni kell mint a kutya kevés pénzért. Nem valami jó. Igy legalább sok pénze van az ilyen lányoknak, jól teszik szerintem.
2018. júl. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
47%
Ez olyan sztori, mint Flasch Dance, ha így írják, tehát a barátod, vigyed onnan ki
2018. júl. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
61%

Itt egyetlen választ nem láttam még...ez pedig az emberi oldal.


Adott egy jó nő. Rossz a családi háttér vagy egyszerűen kevés a pénz otthon.


Nőként alapból sokkal kevesebb lehetőséged van normális munkát találni. Persze vendéglátásban dolgozhatsz, ha állandóan éjszakázni akarsz, rohangászni és napi 2-10 s***repacsit és beszólást mosolyogva elviselni tahóktól.


De ez elég sok munkahelyre igaz, ha nő vagy. Én tudom, mert a barátnőm elég feltűnő jelenség külsőleg és csak azért kellett neki autót venni - amit ellenzünk, mert a belvárosban élünk és 10 percre dolgozik tömegközlekedéssel - mert állandóan beszóltak neki vagy sunyiban letapizták, rosszabb kedvű emberek leribizték mert nem mosolygott vissza egy-egy füttyögésre.


Nem beszélve arról, hogy az első munkahelyén a főnök is kikezdett vele, le kellett lépnie mert a visszautasítás után elkezdte szivatni.


Nőnek lenni többe kerül és nem véletlenül kell a védelem a nőknek. Ezzel a férfitársaim nagyon-nagyon nem óhajtanak törődni, azt hiszik, hogy minden ingyen van. A jó ruhák, a smink, fodrász, kozmetikus, edzőterem, a normális minőségű ételek...


Sajnos para***ország vagyunk a szép lányoknak állandóan beszólnak mindenhol, ha egyedül vannak, mert az nagyon férfias...


Szóval ott van egy kiscsaj, jól néz ki, nem bírja a nettó 200-ért szenvedést, naponta zaklatják szexuálisan és a szülei nem tudnak alátenni egy autót és olyan mennyiségű költőpénzt, ami elég, hogy ne kelljen az átlagjózsik között mozognia...ez mind odavezet, hogy marad a prostituálódás vagy egy tehetős fickót keres magának.


A szomorú valóság.

2018. júl. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
36%

Elég gyenge az a csaj,ha nem bírja a strapát vagy nem tud normálisan dolgozni.

Ma már sajnos kérdező nagyon meglazult erkölcsökkel rendelkező társadalomban élünk,ha ezt egyáltalán lehet annak nevezni.

Itt már megy a prostizás,homoszexualizálás,ember- és szervkereskedelem,ami hatalmas probléma.

Emiatt az orvosokban sem lehet megbízni,illetve magában a kormányban se igazán..ott fent is sok qurva van biztos..a hal is a fejtől bűzlik mindig.

Kedves kérdező megértem,ha nem könnyű ezzel szembesülni(én is ledöbbenten láttam régi osztálytársat aki elzüllött),de próbálj meg ne ezzel foglalkozni,mert ez nem visz téged se előre.

A lánynak se nevezhető már prostituáltnak viszont 18évesen már tudnia kellene gondolkodni,hogy mi mivel jár,mi ennek a tevékenységnek a vonzata.Ez mostmár az ő döntése.

2018. aug. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
72%
Vannak emberek akik mást megölnek pár száz forintért és mennyi csaló próbál pénzt kicsalni másból főként idősekből. Vezetőségem céges pénzből mennek más országokba shoppingolni, senki nem tehet semmit, de téged is konkrétan ez a lány érdekel nem? Mert az aranyos szép kinézete mellé tündérlelket képzeltél el, annyiszor ért már ilyen csalódás, hogy feladtam és alapból a legrosszabbat feltételezem valakiről. Onnantól csak pozitívan csalódhatok benne, tesóm 5 évig egy olyan lányba volt szerelmes aki nem akart dolgozni soha semmit, találni egy gazdag pasit akire piócaként rátapadhat és shoppingolni, kirándulni, mutogatni a gazdagságát és sikerét fb-on, mert ő csinos "neki ez alapból kijár"(az ő szavai). Amit te értéknek tartasz az másnak lehet szemét.
2018. aug. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
76%
Én is ismertem ezzel foglalkozó hölgyeket. Szerintem az ok nagyrészt gyerekkori traumákban keresendő (volt akit folyamatosan bántalmaztak gyerekkorában a szülei, volt akit molesztáltak gyerekkorában de a szülei rá se hederítettek) na meg persze a pénzéhségben. Ne gondoljátok hogy annyira egyszerű meló és nemcsak a szégyen miatt hanem mert (legalábbis akiket ismertem) mindegyiküket verték, megerőszakolták a kuncsaftok. A könnyen jött pénzükre is ügyelniük kell mert előfordul hogy kuncsaftoknak, striciknek fáj rá a foguk. Én nem ítélem el őket ezért, az ő testük, az ő döntésük.
2018. aug. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:
60%
Kell nekik a pénz, és nem akarnak rossz munkahelyen szenvedni kevés pénzért. Én a helyükben egy megbízható testőrt keresnék akit megfizetnék, attól még bőven maradna pénz nekem is. És senki nem rabolna ki, senki nem verne meg mert a testőr aki el bújik a lakásban az meg véd ha baj van.
2018. aug. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
83%

Érdekes kérdést írt ki a kedves kérdező. Sajnos a válaszok többségében egysíkúak, és a szűklátókörű gondolkodást feltételezik a válaszadókról.


A 43as válaszoló írt nagyon jókat. Egy prostinak az élete is legalább olyan nehéz, mint egy gyári melósnak, csak más problémákkal kell szembenéznie. Eleve ott van, hogy a csóró frusztrált prolik (akiknek amúgy az egész világgal bajuk van) köpködnek rájuk, szidják és megalázzák őket. Arról ne is beszéljünk, hogy a kuncsaftok egy része - ha nincs aki védje a nőt - visszaélhet a helyzettel. Ez az utóbbi két dolog bőven elég ahhoz, hogy egy nőt lelkileg tönkretegyen... Na meg persze a párválasztás is nehéz lesz, mert kevés pasi áll toleránsan ahhoz, ha kiderül, hogy a párja múltban prosti volt. Őszintén szólva nagyon sajnálom azokat akik ezt az utat választják. A könnyű és gyors pénzben látom az egyetlen pozitívumot, ami messze nem ellensúlyozza azt a sok negatívumot, ami ezzel jár.

2018. okt. 14. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:
52%

Én is debreceni vagyok és ismerek egy nagyon jó nőt aki a pesti árak fölött hirdeti magát. De megéri kipróbálni! :)

Sose kérdeztem egyiktől sem, hogy miért csinálja. De különbséget kell tenni a vasútállomásnál állók és a háznál szolgáltatók között.

2018. okt. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 A kérdező kommentje:
Szomorú dolog.
2018. okt. 20. 15:58
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!