Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 30 évesen még nem vágtam le...

30 évesen még nem vágtam le egy állatot se. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Mikor kisebb voltam gyerekkoromban apám ennyi idős volt, mint most én. Akkoriban emlékszem, vágott le tyúkot, kakast, nyulat, kecskét, disznót stb.. Ahhoz képest, hogy én is már hasonló kotban vagyok nem csináltam még ilyeneket. Ti, hogy vagytok ezzel, vágtatok már le állatokat? A mi korosztályunk így el van puhulva vagy csak én vagyok így? Ja és gyerekem sincs még, apámnak már ilyenkor régen két fia is volt.
2018. ápr. 23. 07:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem vágtam le állatot, nem is volt ilyen alkalmam rá, azonban a környezetmben láttam, hogy ezt hogyan végezték a régiek. Más környezetben élek, így igény sem lenne ma rá részemről.
2018. ápr. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem vágtam le állatot, nem is szándékozom soha. A pókot is inkább lapátra teszem és kitessékelem a kertbe. Szúnyogot már sokat csaptam le, de azon kívül soha nem bántottam semmit.
2018. ápr. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!