Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek az baj hogy engem...

Szerintetek az baj hogy engem nem fogott el a szomorúság Avicii halála miatt?

Figyelt kérdés

Természetesen sajnálom hogy elhunyt nyugodjon békében de ennél jobban nem rendített meg mert nincs semmi közöm hozzá ha a családtagom lett volna akkor sírtam volna biztosan de így nem tudok csak sajnálom és ennyi.

Köszönöm szépen a válaszokat!

20/f.

Kort és nemet is írhattok aki szeretne


2018. ápr. 29. 16:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
Én eddig azt se tudtam hogy létezik egy ilyen énekes, akkor tudtam meg mikor mindenhol bemondták hogy meghalt.
2018. ápr. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
69%
Miért lenne baj? Ez a normális. Hidd el, akik most hangoztatják, hogy depresszióba zuhantak emiatt, azokat se hatotta meg különösebben. És mielőtt a hisztisek letámadnának: nem magamból indulok ki, csupán tudom milyen gyökerek az emberek. 15/L
2018. ápr. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%

Nyilván nem gyászolom őt én sem, érthetetlennek tartom ezt a hatalmas felhajtást a halála miatt. Harangozás meg hasonló dolgok.

Lehet, hogy emberileg jó ember volt, hiszen szerette a rajongóit, tehetséges is volt, de a saját hibája miatt halt meg, bárki bármit mond, elméletileg öngyilkos lett.

Ezek után meg főleg nem értem, nem ölte meg őt senki, nem lett gyilkosság áldozata, nem volt semmilyen balesete. Ő nyírta ki magát, saját felelősségre. Az életvitele amúgy sem volt egy követendő példa.

Ez olyan, mint Amy Winehouse. Neki is jó hangja volt, tehetséges volt, értett a zenéhez, viszont egy utolsó alkesz drogos volt, éveken keresztül roncsolta szét magát, erre meg szobrot állítottak neki. Miért? Ez egy példakép?

2018. ápr. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%

Mi;rt lenne baj? Minden őpillanatban halnak meg idegenek, miért kéne, hogy ez minket érdekeljen? Én néha hallgatok Aviciit, ennyi, úgyhogy nem igazán rázott meg a hír, az csak a kedvenceimnél van, néha azoknál sem, ha már egy igazán gazdag, szép, sikeres életet éltek le és nem féltek a haláltól, mert tudták, hogy az élet része. Itt van pl. Hawking. Elég sokat letett az asztalra, miatta sem vagyok szomorú, örülök, hogy jutott nekünk addig, amíg :).

Egyéb kedvenceim halála már le tud törni kicsit. De Aviciiről jóformán semmit nem tudok.

2018. ápr. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
25%

Amúgy nem is voltak olyan jó számai.


ja meg a másik hogy a zenészek közül sokan elpatkolnak fiatalon, "ilyen ez a popszakma".

2018. ápr. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Rendesek vagytok mind!
2018. ápr. 29. 17:04
 7/16 anonim ***** válasza:
73%
Egyáltalán nem gond. Megmondom őszintén én néha kicsit betegesnek is tartom azt, amikor valaki gyászolja a kedvenc énekesét, színészét, hiszen valójában soha semmi köze nem volt ahhoz az emberhez, nem a családtagja volt. Én is hallgattam már pár számát és tényleg vannak köztük jók, de különösebben tehetségesnek nem tartottam. 17/L
2018. ápr. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Tisztelt utolsó Válaszolo: köszönöm szépen a válaszodat! Kedves vagy! 😉😇
2018. ápr. 29. 17:13
 9/16 anonim ***** válasza:
41%

Én sem ismertem eddig a nevét, de nem is érdemel tőlem együttérzést egy alkoholista szerfüggő. Ezeket a drogosokat milliónyi fiatal követi és vesz róluk példát, azt hiszik hogy a piálás és szívás miatt lesznek valakik.

Legalább most láthatják azt is, amikor szembesülnek a következményekkel, a brutál fájdalmas halállal fiatalon.

Megette amit főzött, lapozzunk. A műfajában a számait 3 év múlva elfelejtik.

2018. ápr. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
75%
Más embernek is vannak sokkal nagyobb problémái, mégis veszi a fáradtságot, és inkább elmegy egy pszichológushoz hogy rendbe tegye magát, nem nyúl egyből a piához, meg a drogokhoz. A srácnak rengeteg pénze volt, a legjobb kezeléseket simán kitudta volna fizetni. Másnak pénze sincs, egy csóró, mégis egyedül próbálja megoldani a problémáit. Ezek a "világsztárok" ugyan úgy emberek mint bárki más, egyikőjükre sem erőszakolták rá Hollywood-ot, ahol több milliós házakban élnek egy luxusközegben. De sajnos ilyenkor jönnek ők is rá, hogy a pénz egyáltalán nem boldogít, max anyagi problémákat old meg. És pont ezek sírnak, hogy mennyire boldogtalanok.
2018. ápr. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!