Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek az baj hogy engem...

Szerintetek az baj hogy engem nem fogott el a szomorúság Avicii halála miatt?

Figyelt kérdés

Természetesen sajnálom hogy elhunyt nyugodjon békében de ennél jobban nem rendített meg mert nincs semmi közöm hozzá ha a családtagom lett volna akkor sírtam volna biztosan de így nem tudok csak sajnálom és ennyi.

Köszönöm szépen a válaszokat!

20/f.

Kort és nemet is írhattok aki szeretne


2018. ápr. 29. 16:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
77%

Sokan halnak meg a világ minden táján. Akkor most mindennap sírjak?

Tavaly is hosszú lista készült az elhalálozott hírességekről, ezek között volt, akit sajnáltam.

2018. ápr. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
29%
Az meg ki ?
2018. ápr. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
nem értem, miért lenne baj, engem se rázott meg. se allan rickman, se david bowie, se prince halála. ellenben michael jackson vagy peter falk elérte az ingerküszöbömet, mert őket érdekesnek találtam. miért kéne álszenteskedni, ha életükben is leszartam vagy nem tetszett a munkássága?
2018. ápr. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
vagy stephen hawking
2018. ápr. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
75%

Engem is megdöbbentett mert nagyon sokra tartottam a srácot, nagyon fáj a halála pedig sokkal idősebb vagyok mint te.


Az érzelmek, az érzelmeink ezek megélése kimutatása miért lenne baj???

Annyi gép él közöttünk, akik mindent és mindenkit lexarnak, nem értékelnek, kritizálnak...


Ha észreveszed a szépet és a jót, ami utána eltűnik és ez fájdalmat okoz az teljesen természtes.

És a zene is abba a kategóriába tartozik amitől az ember élete szép, és jó lesz.


Rest in Peas, sajnos felvágta az ereit Ománban a szultán egyik palotájában...:(

2018. máj. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
27%

Egyáltalán nem baj. Szerintem sokkal normálisabb reakció, mint egy ismeretlen ember gyászolása.

Egyébként sem volt egy nagy művész. A nagy befutó slágere, a Wake me up például két számból lett összelopva.

2018. máj. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!