Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha én utálom a tömegközlekedés...

Ha én utálom a tömegközlekedést viszont autót vezetni sem akarok akkor mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés
Utálom a buszt meg a vonatot is, viszont jogsit csinálni se akarok sose érdekeltek az autók a vezetéshez sincs kedvem. Ilyenkor mit lehet csinálni?? Gyakran szoktam arról álmodozni hogy milyen jó lenne ha tudnék teleportálni csak ki gondolom hol akarok lenni és ott teremnék. De jó is lenne:D 26F

2018. máj. 6. 18:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Attól függ, városon belül játszik a roller, a görkorcsolya, gördeszka, napi szinten 10-12 km-t közlekedek így, de itt odafigyelve tudom használni a bicikliutat vagy a járdát. Ha egy faluban laknék és a 10 km-re lévő kisvárosba járnék át dolgozni, ott nem tudnék rollerrel evickélni az autók mellett az út szélén, szóval maradna a bicikli.
2018. máj. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Maradj otthon!
2018. máj. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!