Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek ha semmiben sem...

Mit tegyek ha semmiben sem vagyok jo? 🙂

Figyelt kérdés

Annyi mindent probaltam már

Probaltam úszni ott azt mondtak hogy ez nem fog menni

Probaltam lovagolni az se ment

A tanulásba se vagxok kiemelkedő hiaba megteszek mindent

Fociztam ott mindenki ki röhögött

Teniszeztem ahhoz semmi érzékelem nem volt

Tancoltam itt is mindenki nyomainak tartott

Tornaztam és az se ment

És meg így a végére zongoraztam is és az volt eletem legnagyobb kudarca

Rajzolni se tudok a nyelvek átlagosan mennek de nem kiemelkedoen,fotózni se tudok

Nekem semmi de SEMMI nem mehy

Pedig önbizalmam van és mindig eltervezel hogy milyen jo lesz és mindent beleadokbes a szuleim is segítenek benne de igyse megy

És a szuleim mindig elmondják h hogy lehetek ilyen hogy semmi sem megy

És annyira zavar

Hogy mindenki jo valamiben kiveve én

Én semmibe...pedig tenleg annyira de annyira probalkozok és mindent amit lehet beleadok😭😭😭13/L



2018. máj. 7. 17:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Szerinted a profik úgy lesznek jók valamiben, hogy EGYSZER kipróbálják, és rögtön ők a legjobbak? Hát elárulom, egyáltalán nem.

Valamiben úgy lehet igazán jónak lenni (pláne, ha sport), hogy rendszeresen csinálod, évek óta, és folyamatosan gyakorolsz és edzel.

Első alkalommal persze, hogy nem vagy pl. profi teniszező vagy lovas...

Találj valami olyat, ami tényleg érdekel, és amivel hajlandó vagy hosszú távon foglalkozni, ne csak kipróbálj aztán ott hagyj mindent, mert akkor persze, hogy a végén semmiben sem leszel jó, hiszen nem gyakorlod.

A fotózást, a rajzolást, a zenélést, mindent TANULNI kell és rengeteget gyakorolni. 13 évesen még BŐVEN van időd bármit elkezdeni, de akkor olyat válassz, amit nem adsz fel és küzdesz érte, ha kell, akkor még 10 évig.

Azt ne várd, hogy bármiben is vérprofi leszel rögtön az első próbálkozásnál, olyan NINCS.

2018. máj. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nem látszanak a hozzászólásaim? 🤔 Itt ugatom, hogy egy mozgásrendszer elsajátítása évek kemény munkája. Hónapok alatt te csak annyit tudsz eldönteni, hogy valóban tetszik-e és akarod-e tovább csinálni. Még a tehetség sem derül ki hónapok alatt.
2018. máj. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Hagyjátok már szegényt! Nem is figyeli hogy mit írunk neki, csak önigazolást vár!
2018. máj. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Ha hiszed ha nem, a LEGTÖBB embernek nincs tehetsége ahhoz amit csinál, mégis menni fog neki egy idő után, mert GYAKORLÁS KÉRDÉSE. Erre a leggyakoribb példa, hogy egy csomóan sík hülyék a matekhoz, a matekérettségijük meg mégis sikerül, mert annyi feladatsort végiggyakoroltak.


Oké, a zongora az más világ. Na de teniszezés, úszás? Abban hogy lehet valaki rossz? Addig próbálkozol míg el nem találod azt a rohadt labdát vagy le nem úszod a távot és kész.

2018. máj. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nyilván ťúl sok ilyesfajta filmet láttál. Azt hiszed hogy felmész a pályára és máris ragyogsz és mindenkit kapásból lekörözöl, mert őstehetség vagy. A valóságban azonban ez nemigen létezik.
2018. máj. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Én ezt ertem és tudom is de azért ok elso alkalommal érzik h Oke nekem menni fog meg ilyenek de ram úgy neznek mintha nemtudom mi lennek

és én úgy nem fogok jarni hogy mindneki rajtam röhög és én nekem elsőre nem mehy semmi

meg versenyen sem voltam soha mert ha volt is nem vittek el és az magyon rossz tud lenni ugyhgy fogalmam sincs mi legyen

2018. máj. 7. 18:37
 17/18 A kérdező kommentje:
És amugy meg türelmetlen vagyok de ha nagyon úgy érzem h menni fog és akarom akkor megcsinalom ha nem rohognek ki hanem segitenek
2018. máj. 7. 18:38
 18/18 anonim ***** válasza:
No de mit SZERETSZ csinálni? Csináld azt és tegyél rá nagy ívben, hogy nem vagy kiemelkedő benne.
2018. máj. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!