Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kövérként elítélni a kövéreket?

Kövérként elítélni a kövéreket?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ítélkezni csúnya dolog stb...de én mégis így vagyok vele. Nem szólok be, nem vagyok bunkó senkivel ezért, egyszerűen nem szimpatikusak és végképp nem tudnak vonzani. Lényegtelen hogy nőkről vagy férfiakról van szó, mert mindkét nemmel szemben ezt érzem. Rajtam is van kb 30 kg plusz, és bár öltözködésben, tisztálkodásban, stb, adok magamra, mégis undorodom saját magamtól is. Nem vagyok emiatt depressziós, de tudom, hogy így nem lehet párkapcsolatom, sőt egyelőre nem is akarok. Ugyanis nem akarom, hogy valakinek az tetszen bennem, amit én utálok magamban.


Valaki átérzi a helyzetem, vagy csak én vagyok ilyen elcseszett? (Ne privátban, tényleg nem az ismerkedés a célom)



2018. máj. 30. 11:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ha nincs semmiféle betegséged..akkor tudod a megoldást: Foggyál le.Ha pedig ezért nem vagy hajlandó lépni,akkor nem undorodsz eléggé magadtól,illetve nem akarsz eléggé kapcsolatot..egyszóval AKARAT kérdése az egész.
2018. máj. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Milyen magas vagy és hány kg?
2018. máj. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!