Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Félnél olyan házban lenni,...

Félnél olyan házban lenni, ahol valaki meghalt?

Figyelt kérdés

2018. jún. 1. 13:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
55%
Nem. Minden házban meghalt már valaki.
2018. jún. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
21%
Attól függ, miért halt meg.
2018. jún. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
31%
Igen
2018. jún. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
52%
Nem. Most is ott vagyok
2018. jún. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
69%
Mitől kéne félni?
2018. jún. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
2: mondjuk ha azért, mert meggyilkolták? :)
2018. jún. 1. 13:21
 7/19 A kérdező kommentje:
5: hát tudod, hogy ha ottmaradt a szelleme :D
2018. jún. 1. 13:22
 8/19 anonim ***** válasza:
73%
nem félnék. kismillió ember halt meg régen azokon a helyeken ahol mindennap jársz kelsz.
2018. jún. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
61%
nem
2018. jún. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
67%

Kérdező, nem mindegy, hogy betegségben vagy időskori végelgyengülésben halt meg otthon, vagy mert valaki megölte, és még tart a nyomozás, nincs meg a tettes (családtag is lehet...), vagy pl. maga az épület nem biztonságos (kábelek, gázcső).


Ezért írtam, hogy attól függ. Van, amitől lehet okom tartani, van, amitől nem. Az én lakásomban az előző tulaj férje halt meg, ha jól tudom, leukémiás volt, ami munkahelyi ártalom miatt alakult ki nála. Ettől nincs okom tartani, mert a lakás nincs ennek a veszélynek kitéve egyébként, tehát nyugodt szívvel megyek haza.

Tesóm pl. olyan albérletet vett ki, amiről idővel kiderült, hogy a gázzal gond van, de ez csak a fűtési szezonban derült ki, nyáron fel sem tűnt, volt, hogy úgy ébredt fel az éjszaka közepén, hogy nem kap levegőt, még jó, hogy felébredt, persze a főbérlőnek egyből jelezve is lett a dolog és elindult az ügy, hogy megcsinálják, de pl. egy ilyen helyzet eléggé parás.

2018. jún. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!