Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Félnél olyan házban lenni,...

Félnél olyan házban lenni, ahol valaki meghalt?

Figyelt kérdés

2018. jún. 1. 13:16
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
64%

Az egèsz bolygón haltak màr meg pàr milliàrdan ,mègis sètàlunk sokan mèg èjszaka is az utcàn.

Lehet èppen arra a padra ülünk le amin elvàgtàk egy ember torkàt.

2018. jún. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
40%
Én szelleműzéssel is foglalkozok privátban tudsz érdeklődni,ha kiűzöm az elhúnyt szellemét, többé nem kell aggódnod.
2018. jún. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
21%
Igen
2018. jún. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Csicsky ***** válasza:
66%
Amelyik házban én lakom, az több, mint 300 éves. Még a nagyapám vette és tudtommal ő is és a nagyanyám is ott halt meg. Továbbá az apám és a nagynéném is itt élt és halt meg. Őelőttük meg még ki tudja hányan laktok ott és haltak meg. Ugyanis azokban az időkben még általában otthon haltak meg, nem a kórházban. Én meg a születésem óta itt élek és talán én is itt fogok meghalni. Máskülönben megjegyzem, gyerekkoromban rohadtul féltem a házban egyedül lenni, de most már nincs ez a félelem.
2018. jún. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
47%
Nem, nincs miért.
2018. jún. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
77%

Nem miért is kéne.


Ezen az alapon ideje a Marsra költözni, hisz a bolygón már meghaltak páran, majd ha a Marson is valaki akkor onnan is továbbállni.

2018. jún. 2. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
73%
Én nem félek, inkább úgy mondanám hogy rám jön egy olyan szorongásféle, olyan kellemetlen közérzet, deee... egyáltalán nem mondanám félelemnek.
2018. jún. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Aktuális kérdés.


A múlt héten kalandvágyból és kíváncsiságból voltam kint a fia által a saját házában megöletett, majd a fürdőkádban feldarabolt Soproni Ágnes művésznő egykori otthonában. A ház hatalmas, mára már szét van rombolva, de pár dolog megmaradt az eredeti állapotában. Például a fürdőkád, ahol a feldarabolás történt. Ebbe ott, akkor belegondolni is félelmetes és szörnyű volt. Tudtam azt is, hogy meggyilkolásakor melyik szobában és melyik irányban feküdt. Ott is bent voltam. De egyik helyen sem éreztem semmit. Sem szellemet, sem pedig igazán komoly félelmet. Az ott történtek már 18 éve elmúltak. Pedig hiszek abban, hogy a szellemek képesek kommunikálni a túlvilágról, sőt tapasztalatam is. És jelen is lehetett volna akkor a házában. De nem volt és azt hiszem, sőt biztosan tudom, hogy a meggyilkolt hölgy lelke már békére lelt:) így ha lesz párszáz miskám, az a háu az enyém lesz:)

2018. jún. 15. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ház*
2018. jún. 15. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!