Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől van ez rosszindulat a...

Mitől van ez rosszindulat a Kérdezőknek felé?

Figyelt kérdés

Rengeteg kategóriában látom, nekitámadnak a Kérdezőnek, beszólogatnak neki (érdemi választ persze nem adnak), kiforgatják a szavait, majd kamunak nevezik, ha kibővíti információkkal az alap kérdést?


Honnan ez a rosszindulat? Én szoktam válaszolgatni, de ahova nem tudok normálisan válaszolni, oda nem is írok, veszekedni meg pláne nem kezdek el, meg mindenféle következtetést levonni, amit aztán alapigazságnak könyvelek el és azt is nekidobom a többi válaszolónak vagy a kérdezőnek. Nem értem, miért nem lehet normálisan válaszolni a kérdésekre.



2018. jún. 4. 19:11
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
52%

A trollkodás mindig a trollról szól, nem a kérdezőkről.

Aki saját magával rendben van, az nem megy neki a másiknak.

Az nem projektálja ki a saját elbasżott kis élete diszharmóniáit a másik emberre.


Az indulat és a kötekedés a tehetetlen ember fegyvere.


Vannak a beszólogatókon kívül még a kényszeres lepontozók, na rajtuk is röhögök, nemcsak a megmondóembereken.

2018. jún. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
31%
Nem tudom én ha kérdést írtam ki mindig normális válaszokat kaptam, ellenben sokszor látok én is olyan kérdéseket amiket egyszerűen nem hiszek el. Vagy nagyon alapvető dologra kérdez rá valaki, vagy nagyon primitív a kérdés. Azt nem sorolom ide ha valaki egyszerűen csak lusta megnézni valamit( mikor indul xy helyről vonat a Keletibe). Ha nem tudom a kérdésre a választ èn sem válaszolok, de sokszor pl.az értelmes válaszra is ugrik a kérdező.
2018. jún. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

Többek között nem szoktam válaszolni annak, akinek rossz a helyesírása, mert tudom, hogy csak felbosszantanám magam rajta. Annak se szoktam válaszolni, akinél látom, hogy TELJESEN más a világnézete, mint az enyém, és képtelenség lenne összeegyeztetni, nem fogja elfogadni a véleményem (=csak vita lenne belőle). És, természetesen vannak sajnos azok, akik buták vagy csak trollok, és egyértelmű dolgokat nem tudnak feldolgozni. Azokkal sem foglalkozom.


De tényleg sokszor tapasztalom, hogy normális a Kérdező, gondja van, vagy csak beszélgetni szeretne, és máris ki van kiáltva mindennek, elég szélesen mozog azon jelzők száma, amiket rájuk szoktak kiabálni, aztán összegyűlnek alatta, és megy a savazás. Ha valaki odatéved, aki a kérdésre válaszol, de más véleménye van, mint a többieknek, akkor 0%, és ő is le van szólva. Vita mindenhol. Főleg a Családi kapcsolatokban. De már itt is szoktam észrevenni. Az megint más kérdés, hogy a vallás/valláskritika rovatba nem is érdemes válaszolni, mert istant leszólás és lepontozás. Mondjuk ott pl nem értem, hogy a hívő miért van a valláskritika rovatban, és az ateista miért van a vallás rovatban. Ezek ilyen direkt generálások.


Na meg a kettős mérce... Látok egy kérdést, olvasom a sztorit... Pl. legyen az, hogy: új nő/férfi jött a lakásba, az ott lakó gyerek, vagy nagykorú pedig a szülőre nem számítva konfliktusba keveredik az új jövevénnyel. Ha ez így van feltéve, akkor legtöbbször a kérdező maga az ördög, amúgy is nagykorú, lakjon máshol, hát sajnálja-e a szülőjétől a boldogságot?!, alkalmazkodjon!, stb... De ha az új jövevény teszi fel ugyanezt a kérdést, akkor az a válasz, hogy kussoljon, ő ment oda. Nem értem...

2018. jún. 4. 19:47
 14/29 A kérdező kommentje:
Persze, olyan is van, amikor a Kérdező ugrik feleslegesen, de az esetekben 80%-ban akkor ugrik a Kérdező, amikor már nekitámadt az egész gyakori. Legalábbis eddig ezt vettem észre. :-)
2018. jún. 4. 19:50
 15/29 anonim ***** válasza:
39%
A kérdések 60-80%-ára választ lehet találni kb 3 perc alatt ha szó szerint ugyanazt a kérdést beírja Googlebe, már ha egyáltalán meg tudja fogalmazni a kérdést es nem szubjektív témáról van szó.
2018. jún. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 Bubuka508 ***** válasza:
37%
Itt többnyire hülyék gyülekezete keresi az alkalmat a kötekedésre, marakodásra. Előfordulhat, hogy maga a kérdés is provokatív (ez is eléggé ellenőrizhetetlen), de nyilván nem minden alkalommal. És aki tényleg jó szándékkal kérdez, tanácsért fordul ide (elvileg arra lett létesítve ez az oldal, nem?), azt is kikezdik, meg egyesek a válaszokat is kiforgatják a végtelenségig és a képtelenségig. Sajnos, az, hogy nem vagyunk egyformák, így is megnyilvánul, nemcsak jó értelemben. Vannak, akik a saját véleményükön kívül mást nem tűrnek, a saját hülyeségüket olyan fölényesen hangoztatják, hogy mások fejét is kótyagossá teszik. Ahogy Hitler is megmondta: a hazugság legyen egyszerű, legyen meggyőző és legyen elég sokszor elismételve - akkor biztos, hogy mindenki el fogja hinni.
2018. jún. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
54%
Amit írsz az igaz, de pont ez a két témakör amin a legtöbbet lehet vitakozni, a valláskritika eleve adja a különböző nézetek ütköztetését, a családi témakörben is kevés az elfogulatlan ember az "ősanyák" és a "feministák" vitatkoznak egymással miközben közèpen lenne az igazság, és egyik csoport se fogadja el a másik nézeteit. Ráadásul az emberek nem a kérdésükre várják a választ hanem megerősítést keresnek, miközben már kialakult véleményük van az adott dologról.
2018. jún. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
34%
Lásd a #12, #17-es vagyok és engem is lepontoztak miközben normálisan válaszoltam a kèrdésedre..
2018. jún. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem a kérdező volt. Biztos van 4-5 felhasználója.
2018. jún. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

19-es

Azt már próbáltam nem működik :D

Külön accont külön készülék, nem lehet, net ip alapján figyel az oldal :D

2018. jún. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!