Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől van ez rosszindulat a...

Mitől van ez rosszindulat a Kérdezőknek felé?

Figyelt kérdés

Rengeteg kategóriában látom, nekitámadnak a Kérdezőnek, beszólogatnak neki (érdemi választ persze nem adnak), kiforgatják a szavait, majd kamunak nevezik, ha kibővíti információkkal az alap kérdést?


Honnan ez a rosszindulat? Én szoktam válaszolgatni, de ahova nem tudok normálisan válaszolni, oda nem is írok, veszekedni meg pláne nem kezdek el, meg mindenféle következtetést levonni, amit aztán alapigazságnak könyvelek el és azt is nekidobom a többi válaszolónak vagy a kérdezőnek. Nem értem, miért nem lehet normálisan válaszolni a kérdésekre.



2018. jún. 4. 19:11
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
#20 vpn-nal működik, telefonról meg simán.
2018. jún. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
55%

Na hát én meg pont azt tapasztalom, hogy a kedves kérdésfeltevők kezdenek el puffogni és szidni az egész világot, ha nekik nem tetsző választ kapnak.

Bár felesleges vitázni, úgysem tudjuk, hogy a tyúk volt-e előbb vagy a tojás (jelen esetben azt, hogy valaha a kérdezők kezdték-e el ezt a prosztó, alpári stílust vagy a válaszadók).

Amúgy meg nekem a kamu/elferdített kérdésekkel van tele a tököm. Leírja a kérdező dióhéjban a sztorit, lényeges infók nélkül, aztán mikor kap egy neki nem tetsző választ, akkor már egyből nem úgy van ám az a szitu...és minden egyes alkalommal csavar egyet a történeten, csakhogy önmagát igazolhassa. Na itt nem csodálom, hogy pár hevesebb kommentelőnél elszakad a cérna.

2018. jún. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
A 12 és 17-es választ pedig pont felpontoztam. :-)
2018. jún. 4. 20:15
 24/29 anonim ***** válasza:

21

Nekem telefonról se ment, na mindegy eltértünk a tárgytól :D

2018. jún. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
37%
Linkeljetek már pár kérdést, mert komolyan nem értem. Én is tettem fel kérdéseket, és soha sehol nem bántottak, mindegyik kategóriában próbáltak segíteni, amit tudtak. Ha valakinek sok kérdését szétszedték, akkor megfontolhatná, hogy esetleg őbenne is van hiba.
2018. jún. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

"Nekem telefonról se ment, na mindegy eltértünk a tárgytól :D"

Telefonról két böngészőről kell, mellesleg van online vpn is gépen, telefonon egyaránt lehet használni. Nem olyan nagy dolog. Nekem is a kérdező mondta.

2018. jún. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Valamelyik nap kiírtak egy kérdést arról hogy menjen e az unokatesója ballagására egy csajszi, mert hogy nem viheti a kislányát, gyerekmentes lagzi néven, és ezt nem sokkal az esküvő előtt közölték a násznéppel.

Erre mindenki neki esett a kérdezőnek hogy ilyen egy hisztis luvnyát mint ő, jobb is ha nem megy. Aztán a kommentelők 15 oldalon keresztül veszekedtek egymással is (még most is), hogy akkor most átok e a gyerek a nagy eseményeken vagy nem.

Nem mintha mindenki nem maga döntené el mit gondol, nem hiszem hogy ezt másokra kéne tukmálni.


Nem, erről a kérdésről itt vitát nem nyitok, nehogy bárki is reagáljon rá. :D

Csak hoztam egy példát hogy egy kis dilemmából milyen kommentháború, és a kérdező leszúrása jöhet ki, ahelyett hogy egy "ne reagáld túl"-lal meg elégedtek volna a kommentelők. :D

Szóval egy szó mint száz, az egész oldal lakossága jórészt csak nagy indulatokkal képes meg mondani a maga véleményét.

2018. jún. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Azért ezt két részre választanám.


Van az első kategória: a megkeseredett idióták, trollok, ill. a mások sértegetésére elélvezők kategóriája. Na, ettől én is a hajam tépem és rettenetesen dühít. Ez a "biztos titkolsz vmit" (főleg, ha gyerek panaszkodik szülőről, vagy ha párkapcsolati gondokról van szó), "tuti kamu" (amikor NEM egyértelműen kamu), "megérdemelted, amiért nő vagy, és szenvedj ugyanúgy, ahogy én, szegény értatlan pasi, aki nem kap szexet" és stb. kategóriás dolgok.


Viszont van a másik kategória is, amikor tök jogos. Most csak azért, mert kérdez, ne lehessen rávezetni, hogy sületlenséget ír, már eleve elromlott dolgot akar megjavítani, erkölcsi nulla?

Pl. az ilyenekre gondolok, hogy "Hogy kedveskedjek az engem már 10x megvert, 20x megcsalt, 2x elhagyott pasimnak, hogy tuti velem maradjon? Szexi ruhákat linkeljetek pls", "A menyem egy utolsó szemétláda, aki CSAK azért nem akarja, hogy gyakrabban lássam a gyereket, hogy előtte rá akartam venni az abortuszra, meg lek......ztam", "Segítsetek abban, hogy hogy kapjam vissza a volt barátommal közös albérletbe a cuccokat... igen, ő vette mindet, de HÁT AZ ALBÉRLETBE VETTE, EZÉRT AZ FÉLIG AZ ENYÉM", "Hogy szerezzem vissza a párom? Nagyon szeretem... jó, megcsaltam 4x, meg fél évre dobbantottam szerelem miatt egy másik csávóval, aki otthagyott... érdekes módon CSAK AZUTÁN jöttem rá, mennyire szeretem a férjem".

Ja meg amikor azt taglalja a kérdező oldalakon át, hogy ő milyen művelt, okos, intelligens, és ezért gondjai vannak az emberi kapcsolatok tetén, borzalmasan gyatra helyesírással és fogalmazással. Vagy amikor vki kutyázza az általa kiszemelt pasi nőjét, hogy "fú, hogy jöhetett össze egy ilyennel, de hát az RONDÁBB nálam" és órákig ecseteli, ő milyen tökéletes (ennek a 3/4-e mondjuk a külsejére meg a szociális státuszára vonatkozik).


Meg amikor egyértelműen kamu a sztori. Értem ez alatt azt, hogy effektíve lehetetlen dolgokat ír (pl. hogy ő 12 évesen diákmunkázik szövetkezetnél, megcsalás miatt ítéltek ellene válópernél meg ilyeneket, főleg, ha ebből nagyon sok van), meg folyamatosan változtatgatja a dolgokat meg egyre valószínűtlenebb dolgokat csepegtet bele.

Utóbbi lehet nem kamu is, viszont eléggé rossz fényt fest. Volt pl. esküvő kategóriában olyan kérdés, ami azzal indult, hogy szemét volt-e a 7 hónapos terhes barátnője, amiért menyasszonytánc előtt rosszullétre hivatkozva elmentek... aztán persze jöttek a pluszkommentek a kérdező részéről, miután mindenki lecseszte, hogy ne legyél már ennyire hisztis, hiszen utolsó trimeszteres terhes nőnél ez tök jogos, meg miért csak a pénzt nézi... hogy "jaj, de hát nászajcsiba is tök keveset adott"... amikor jött a kérdés arra, hogy honnan tudja, nem ennyi volt-e a kerete, hogy "de hát voltak nyaralni tavaly meg drága szemüvegkerete van", odáig, hogy "és amúgy sem volt velem kedves előtte"...

2018. jún. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Ja, meg aminél még jogosnak érzem:

amikor a lusta hülyegyerek a leckéjét a gyakorival akarja megoldatni. Hogy "melyik fejezetben kap Nyilas Misi pakkot A légy jó mindhaláligban?", "hány kézfogás történik meg 20 ember között egy buliban?"... még ha odaírja, hogy megpróbálta megoldani, nem érti, az egy dolog...

2018. jún. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!