Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Budapestre költöztem, kb.20...

Budapestre költöztem, kb.20 percre villamossal a belvárostól. De kevés barátom van itt. Mit csináljak, hova menjek, ha nem akarok otthon ülős lenni?

Figyelt kérdés
25 vagyok, vannak barátaim, nem vagyok teljesen aszociális, de nem is vagyok diszkóba járós se. Szívesen elmennék egy-egy helyre, ha már a városba költöztem, legyen valami haszna, de keveseket ismerek itt, és ők is inkább könyvmolyok. Kb. egy olyan barátom van, aki vállalkozóbb szellemű, de messze lakik. A munkatársaim rendesek, de nem vagyunk olyan viszonyban, és ők sokkal idősebbek. Szerintetek mit csináljak? Lassan 2 hónapja itt lakom, de úgy érzem,nem használom ki a hely adta lehetőségeket.
2018. jún. 9. 20:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Menj egyedul bulizni. Ott is lehet ismerkedni. Sokan janak egyedul.

N

2018. jún. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Bulizni hova? Nő vagyok, érdekelnek a művészetek, a kultúra.
2018. jún. 17. 22:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!