Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet azt feldolgozni,...

Hogy lehet azt feldolgozni, ha nem vagyok eleg jo egy pasinak? Ugy erzem, hogy most mar mindenkinek keves leszek, mert egy pasinak nem en voltam a megfelelo!

Figyelt kérdés

2018. jún. 19. 15:32
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

Szó sincs itt generációs akármikről. Szimplán manapság úgy szocializálódik rengeteg ember, hogy neki a legjobb nő/férfi kell és nem éri be kevesebbel. A képletből viszont kimarad, hogy ők nem tudnak túl sokat nyújtani.

Valószínűleg a többség látott már olyat, hogy valaki olyanba zúgott bele, akit sosem kaphat meg. Itt is erről van szó, csak optimális esetben ezt tizenéves kamaszként kinövi az ember. Nem optimális esetben pedig macskás nő lesz.

2018. jún. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
51%

Velem is volt ez:D

Annyira tetszett egy fiú,hogy minden balhét elvittem érte..kár volt.

Végűl akármilyen jóba voltunk mást választott,mert annak a lánynak nagyobb mellr volt..>< és igy megmondta nekem h azért őt választja,mert nagyobb a melle..

Úgy összetörtem,hogy már a mütéten gondolkoztam,de aztán leszartam:D

Elkezdtem utálni kb mindenkit,mert hogy úgy voltam vele h csak a külső számit nekik..

Aztán idő után túltettem magam, egy kis bosszú segített(szőrtelenítőtt tettem a samponjába,és viszkető port a törölközöjébe amikor haverkent meghivattatam maga)

Xd nem a legelegánsabb megoldás de megérdemli :D

Na mindegy a lényeg ,hogy ne aggódj, az ,hogy most nem jött össze,késöbb még összejöhet. Lehet késöbb visszagondolsz és rájösz hogy fuujjj..ebbe voltam szerelmes?

Szóval fel a fejjel:D

2018. jún. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

előző: sajnálom hogy ez történt veled de ez azért elég gáz eljárás. Fordított helyzetben (pasiknak ez az lenne ha azt mondanád neki hogy "bocsi, de nem érzem azt a valamit") megérdemelnéd hogy szőrtelenítővel mosd a fejed?


És annak a pasinak lehet hogy marhára nem a mell számított, csak nem is tudja mit miért érez és csak erre tudott hirtelen gondolni. Felesleges is kérdezgetni hogy miért nem kellesz valakinek, mert szinte sose tud igazi választ adni a másik mert ezek nagyrészt tudatalatti dolgok. (pl szag, feromonok, ellenkező nemű szülőre emlékeztető mozdulat vagy beszédstílus, stb)


Szóval ne vedd magadra hanem keress olyat akivel jobban összepasszolsz, és ha bosszúval élsz, hasonló elbánást fogsz te is kiérdemelni.

2018. jún. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

Elöző vagyok. A szörtelenítő azért volt mert a srác közte hogy: jaa birlak de a másik csajnak nagyobb a csöcse,én meg a nagy dudákat szeretem. A kicsi szóba se jöhet( nem is szerette a csajt csak nagy volt a melle)

Na ezért szivattam meg.ha nem érze irántam semmit nem baj,de aki ennyire a külsöségek rabja,az megérdemi. Lehet megkapja hogy bocsii..nem jönnek be a kopasz pasik

2018. jún. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
#24: Ne haragudj, de pontosan mi volt a probléma? Nyíltan közölte, hogy mit akar és mi jön be neki. Naponta jönnek az oldalon az álszent válaszok, ahol képtelenek reális igényeket leírni és ezzel másokat átvágnak. A pasi őszinte volt veled. Ha valaki őszinte hozzád, akkor ezt kapja?
2018. jún. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

Az volt a baj,hogy pont az ilyenekből lesz az akiket csak a kső fogja érdekelni.

Nem az őszinteség a baj,hanem hogy majd az ilyenek fogják orba szájb csalni a másikat, mert éppwn most annak jobb a segge,a másinak meg a szája.

Csak egy kis leckét adtam,hogy ne csak a ksőt figyelje. És ennél durváb bosszúk szoktak lenni. Általam csak annyi baja lett,hogy kevesebb haj let a fejét.

De ha meg eleve tudja ,hogy ez jön be neki,akkor minek hiteget. Azért azt se felejtettem el ,hogy amikor a segge pácban volt egyből jött hozzám és ugymond "randira" hívott hogy segítsek. Én meg azt hittem azért hív el mert érdeklem.

Na azért ezek után,had szivassam már meg.

2018. jún. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

#26: Mi a gond azzal, ha csak a külső érdekli? Ő ezt nyíltan vállalta. Lehet, hogy később megváltozik vagy mást akar. Gondolom nem 50 éves férfiről beszélünk... Ha neki nagy csöcs kell, akkor nagy csöcs kell. Ugyanúgy, ahogy mondjuk egy nőnek nála magasabb férfi kell. Őket is megleckéztetnéd?

Az meg egyáltalán nem következik a felszínességből, hogy félrefog lépni. Veled sem állt le.

2018. jún. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

Azért én jobban ismerem. Te se vennéd ilyen könnyen,ha a srác/ csaj akiért oda vagy,elhív randira,hiteget, jár veled titokba csak azért,hogy kihúzd a szarból,aztán ha rákérdeznek hogy figyu..akkor most miért is járunk titokban?

Ilyet szol: mert amugy a nagy mell jön be,birlak de max barátság extrákkal mert nekem nagy mellű barátnő kell,akit bemutathatok. De köszi h segítesz mindenbe.


(csak ezt már ennyire nem akartam ott kirészletezni de mind egy)


És lehet ez nektek olyan h jaj miért baj ez nekem,de ha veletek lenne ilyen,tuti vérig lennétek sértve ,hogy kihasznált.


Mert engem azért igenis zavar ,hogy képes volt azért titkos kapcsolatot elkezdeni velem,hogy megvédjem.


Akkor ezekszerint mégse olyan öszinte,csak már be kellet vallania az igazat,mert már kérdezősködtem ,hogy miért kell titkolnunk hogy van valami

2018. jún. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Eleve nem jönnék össze olyannal, aki csak hiteget. Lehet magyarázkodni, de az ilyen látszani szokott. Nálam is próbálkozott már olyan, aki csak előnyt akart belőlem, de nem mentem bele.

Most akkor az oldalon lévő alacsony férfiak haragja jogos, amikor csak barátként kezelik őket és nem jönnek velük össze, mert alacsonyak? Elég durva lenne, ha ők is nekiállnának bosszút állni...

Szerintem szimplán túl kell lépni azon, ha valakivel nem passzol az ember.

2018. jún. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

De nem tudtam ,hogy hiteget azt hittem tetszek neki . Elég ügyesen adagolta be.

És lehet úgy hiszed nem jogis a bosszú,de akkor nem éltél még át ilyet milyen,ha kihasználnak.

Ha nem tetszek neki,ne jöjjön velem össze ,csak hogy segítsek.( amit haverként is megtettem volna minek kell szórakozni a másikkal)

De mindegy is, csak elmeséltem a kérdezőnek,hogy van ilyen szemét is,

De ez van.jo lenne h ezt a beszélgetést nem kéne itt tovább nyújtani,mert ez más kérdése, és egy szóval se mondtam neki ,hogy álljon bosszút az tuti segít.elmondtam,hogy én ezt tettem,cserébe mert szórakozott velem.

Ha továbra se érted a bossú lényegét, akkor azt nem itt fogom kirészletezni ,hogy pontosan mi volt. Meg nem is tartozik itt mindenkire. Nem véletlen csináltam azt amit, de szerintem ezt nem a nyilvánosság ekött néke már lejátszani.

2018. jún. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!