Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet azt feldolgozni,...

Hogy lehet azt feldolgozni, ha nem vagyok eleg jo egy pasinak? Ugy erzem, hogy most mar mindenkinek keves leszek, mert egy pasinak nem en voltam a megfelelo!

Figyelt kérdés

2018. jún. 19. 15:32
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
Akkor próbálj meg beszélni vele mégegyszer
2018. jún. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
Mar foglalt :(
2018. jún. 19. 17:06
 13/32 anonim ***** válasza:
92%
Depizz meg add elő a világfájdalmat. Aztán fuss megint egy olyan után, akihez nem vagy elég jó.
2018. jún. 20. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:

Igazad van utolsó...


Add elö hogy mekkora belevaló rendithetetlen életedzett faxagyekek vagy.

Hátha el hiszi valaki hogy nem csak 1 képmutató faxkalap.


És soha ne legyen senkid akivel a problémáidat megoszthatnád

2018. jún. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:

Lehet hogy nem az volt a baja veled hogy nem voltál elég jó, hanem más baja volt (pl magával) csak te értelmezted hibásan úgy hogy te nem voltál elég neki. (pl azért mert apáddal érezted ezt hogy nem vagy elég jó neki, onnantól minden pasival való negatív tapasztalatot úgy értelmezed).


Én pont a másik oldalon vagyok (a foglalt akinek magával volt baja és eldobott valaki fontosat de azóta már foglalt vagyok)

2018. jún. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:

Koszonom!Van abban valami,amit irsz es apamnak sem voltam eleg jo meg anyukamnak sem...

Igazad van,biztosan lelkuserult is vagyok.

Lehet,hogy most maskent dolgoznam fel,ha a szuleim mashogyan alltak volna hozzam.

2018. jún. 21. 09:54
 17/32 anonim ***** válasza:

Mindenki lelkisérült, csak mindenki másban vagy másképp. Neked ez a feladatod, az exednek meg talán a szeretet elfogadásának a képessége.

Ne hibáztasd a szüleidet, az nem vezet sehova és ők se jókedvükben voltak ilyenek, valószínűleg már ők sem voltak elég jók az ő szüleiknek. Valaki a vérvonalban nem volt képes rendesen szeretni a gyerekét, lehet valami durva tragédia miatt és ez adódik tovább. Több generáció kellhet a gyógyuláshoz. Te is gyógyulsz majd, a gyerekeid még jobban, stb.

2018. jún. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:

Igen,hallottam a generacios atokrol...

Koszonom mindenkinek a segitseget,egy kicsivel maskent latom a dolgokat.

2018. jún. 21. 11:47
 19/32 anonim ***** válasza:

#14: Milyen cucc szívásával raktad ezt össze? Egyáltalán nem tartom magam olyannak, amilyennek leírtál... :DDD

Viszont kezeltethetnéd az indokolatlan dühöd, ami a káromkodásaid okozza. Mondjuk, gondolom ez csak a neten megy.

2018. jún. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem ezt az “átok” kifejezést mert azt sugallja hogy valami gonosz ember elátkozott valakit a felmenők között, és ez gyűlöleletet szíthat benned valaki ismeretlen iránt ami majd véletlenszerűen kifolyhat belőled valaki vétlenre.

Lehet hogy tényleg valaki ártott a múltban de ugyanolyan eséllyel lehetett valami tragikus baleset is.


Megsebződünk, sokáig gyógyulgatunk, aztán egy darabig jó és utána megint történik valami és kezdődik elölről. Az élet ilyen...

2018. jún. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!