Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elképzelhető az, hogy valaki...

Elképzelhető az, hogy valaki annyira kómás, hogy észre sem veszi, hogy nincs rajta semmi ruha?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy van egy ember, aki ruha nélkül szeret aludni és mondjuk hajnalban fel kel, mert innia kell és ezt mind úgy, hogy közben nem vett fel semmit magára és észre sem veszi ezt... Előfordul az ilyesmi?

Hülye kérdés tudom, de majd később leírom, hogy miért kérdezem.



2018. jún. 27. 01:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Aki meztelenül alszik, az már annyira megszokta nem zavarja a meztelenség.
2018. jún. 28. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 mooti ***** válasza:
100%
Aki megszokta, hogy otthon meztelenül alszik ( vagy így is van egész nap) az lehet, hogy észre se veszi amikor kimemy inni. Én is így alszom és volt rá példa, hogy a folyosón döbbentem rá arra, hogy nem otthon vagyok. Ebben semmi külänös nincs, ha így szokta meg az ember. Nekünk férfiaknak kicsit könnyebb, mert egy törölkäzō a derrknkra és kész.
2018. jún. 28. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha te is nő vagy. Akkor semmi gond, én szívbaj nélkül levetkőzök a barátnőm előtt, és rohadtul nem vagyok leszbikus. Azt gondolom nők között ez nem probléma. Ha így szokta meg, hogy pucéran alszik, és otthon is így flangál, akkor valószínű, hogy csak megfeledkezett magáról.
2018. jún. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem probléma, sem családtagok sem barátok előtt.
2018. jún. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!