Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire kellemetlen, hogy...

Mennyire kellemetlen, hogy elsőre nem sikerül a parkolás, ki kell igazítanom?

Figyelt kérdés

Friss jogaival rendelkezem, és lány vagyok. Nem riadok vissza a parkolástól, de még sokszor nem sikerül rendesen beállni.(ferde lesz, átlógok máshova stb.) Ilyenkor kicsit vissza tolatok és újra elrendezem, mert tudom, milyen bosszantó ha valaki rosszul parkol és emiatt a másik is nehezen tud beállni/kijárni

De ilyenkor mindig úgy bámul egy két ember, főként férfiak, hogy elsüllyednék a föld alà szégyenemben. Egyik nap konkrétan a harmadikról röhögött valaki, amiért harmadszor sikerült beállnom. Legszívesebben azt mondtam volna, hogy te biztos mindig tudtál parkolni.

Engem nem zavar, hogy még nem tudok varázsszóra parkolni akárhol, akárhogy, de azért olykor szégyenlem magam, pedig nagyon szeretek vezetni.


2018. júl. 5. 09:17
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Mindenki válaszát szívből köszönöm, és ,hogy ilyen támogatóak voltatok!:)
2018. júl. 6. 00:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!