Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az ezen az oldalon...

Miért van az ezen az oldalon hogy az emberek 4-5 levélváltás után, egyszerűen nem válaszolnak többet?

Figyelt kérdés
Pedig se unalmas, se bunkó nem vagyok, hosszan is írnak és érdekes téma van... Nem értem ezt. Biztos hogy nem rontok el semmit, mert élőben is bárkivel elbeszélgetek és neten is más oldalakon. és néhány kérdést elnézve nem egyedül vagyok ezzel a problémával.

2018. júl. 12. 08:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
41%
Mert ez az oldal nem levelezésre való, én nem is nagyon használom azt a funkciót. Mindent meg lehet beszélni a fórumban is.
2018. júl. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
77%

Azért fullad ki, mert minden lúzer pasas itt akar kínjában csajozni.

A csajokat meg csak addig érdekli egy-egy kérdés, amíg meg nem oldódik a gondja.

Utána minek levelezne egy olyan vadidegennel, akinek sem a korát sem a nemét nem tudja kontrollálni.

2018. júl. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
57%
Én általában akkor nem írok vissza, ha tényleg kifulladt a beszélgetés, olyan irányt vesz, amit nem akarok (ismerkedni), vagy ha nem keresnek. Tehát, aki nem ír vissza, arra nem írok többet, mert minek? Ha gondolod, írj többet a személynek, ha semelyikre se reagál, akkor ez van. Rengeteg más oka is lehet amúgy, volt, hogy 3 hónap múlva írtak újra, mert külföldön volt az illető, amit ugye nem köt az orrára mindenkinek. Visszajött, írt, írtam. Ha nem írt volna soha, akkor ez van. :) De senkinek se kötelező mindig válaszolnia.
2018. júl. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ez összetett dolog: vagy kiderül, hogy más "vágányon" gondolkodnak a felek, vagy a korkülönbség, vagy mert az egyik fél unalmasnak tartja a dolgot, csak nem meri kimondani.

Én is zet tapasztalom, pedig van itt pár értelmes (pl.) nő, akivel lehetne beszélegtni.

2018. júl. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Mert egyszerűbb, mint magyarázkodni, illetve kezelni az esetleges bunkózást/könyörgést. Idővel majd megszokod.
2018. júl. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Egy idő után kifújt a dolog, nem válaszolt, vagy csak én meséltem/kérdeztem.


Esetleg rájött, hogy ő ismerkedne, az nekem meg nem pálya, ilyesmik.

2018. júl. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!