Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az baj ha valaki ilyen? Ő...

Az baj ha valaki ilyen? Ő most akkor rossz ember?

Figyelt kérdés

Van egy kollégám aki a barátom, minden nap találkozunk. Igazából meggyőződésem volt mindig, hogy aranyszíve van... valahol legbelül. De tudom, hogy vannak rossz tulajdonságai.


Legutóbb azt hittem lemegyek tőle hídba.... nem túl régen valaki akivel egykor rondán összeveszett, aki megbántotta és akit tényleg nagyon utált, balesetet szenvedett a párjával. Az kisebb sérülést szenvedett de Ő az illető sajnos lebénult, a teljes jobboldala, és a bal lába sem ép, egy ideig az is kritikus volt, megmarad-e. Lényeg a lényeg én meséltem el a barátomnak a storyt. És elmosolyodott, és amikor befejeztem megkérdeztem "Mi van?". Erre azt mondta "Az ég így büntet.." És kuncogott, fülig érő szájjal. Mondom "ezt azért mégse gondolhatod komolyan", erre rám nézett és azt mondta: "nem tudom mit vagy úgy oda, egyesek megérdemlik, hogy egy rakás szemét maradjon belőlük. Néha van igazság a Földön..." és megint kuncogott.


De azt is tudtam, hogy nagyon hiú, ambiciózus nyilván ezért van ilyen munkahelye is. és azt is , hogy emellett, nagyon nagyon haragtartó ember. Aki megbántja, vagy akit megutál, az többé nem hall róla mintha nem is létezett volna, ha mégis az útjába kerül, mondjuk felkeresi valamiért akkor borzasztó dolgokat tud nekik mondani sírva tudnak elmenni. De én mindig tudok rá hatni. És akkor megenyhül, vissza vesz, rendesebben beszél, vagy azt mondja igazából sajnálja. Én mellette vagyok igyekszek jobbá tenni. Velünk kollégákkal, és a barátaival, nem ilyen. velünk mindig csodálatosan viselkedik, és ott van ha kell, ezért gondolom, hogy hatalmas szíve van csak könnyen bezárja.


De néha nagyon megijeszt, és elkeserít azzal, hogy látom milyen kárörvendő és haragtartó. Fog ez változni szerintetek? Miért ilyen valaki?



2018. júl. 18. 23:49
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
47%
Mennyire látja reálisan magát?Vannak egoista megnyilvánulásai?
2018. aug. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
50%
73%-os, akármennyire is erőlködsz, nem fogod tudni bebizonyítani, hogy aki örül a vele bunkók halálának, az mindenképp egy antiszociális, pszichopata állat.
2018. aug. 6. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

Hogy mennyire látja magát reálisan azt nem tudom. Szerintem valami önbizalom bogyót kéne szednie, gyakran előjön, hogy kevesebbet gondol magáról mint ami menne neki - aztán olyan is van, hogy ha valamit elront (nem teszi tönkre a céget csak nem figyelt valamire) akkor elkeseredik, még be is szokott b...ni olyankor otthon este.



Egyébként egoja az van, nagyon büszke típus. De konkrétabban?

2018. aug. 6. 10:50
 24/24 anonim ***** válasza:
Akkor ebben esetleg lehet valami.Lehet esetleg,hogy akiket elküld őket sikeresebbnek találja,mint magát és ez frusztrálja őt,csak nem mutatja ki.Emiatt jöhet belőle indulat,hogy elküldje az embereket.
2018. aug. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!