Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez szerintetek nem pofátlanság...

Ez szerintetek nem pofátlanság? Ti mit reagálnátok?

Figyelt kérdés

Van egy régebbi iPhone-om (4S), amit meghirdettem, elég jutányos áron. Kaptam egy ilyen levelet egy érdeklődőtől:


Kedves Hirdető!

Jó estét Kérem olvassa végig. Sajnos nagyon szegény sanyarú sorsban élünk gyermekemmel , akinek van egy nagy vágya, de mivel albérletben élünk, és azt is fizetni kell, így én nem tudom valóra váltani az álmát. El vagyok keseredve, hogy hiába dolgozok, a gyermekem is jön velem napszámba, szakad rólunk a víz, S még sincs látszatja. Az albérletet is alig alig tudjuk fizetni, örülünk hogy nem tettek még ki onnan. A gyerekem előtt erősnek mutatom magam, nem szeretnék előtte sírni mert akkor ő is sírna. Az álma egy ilyen telefon. Nagyon szégyellem magam, és bár ne lenne igaz amiket leírtam, de sajnos igaz. Azt szeretném kérdezni öntől , hogy esetleg ezt, vagy egy ehez hasonló vagy régebbi fajtájú telefont nem tudna neki ajándékozni a gyermekemnek? Kérem, sőt könyörgöm önnek , ha megteheti segítsen , hogy valóra váljon gyermekem álma! Remélem nem haragudott meg rám, hogy ismeretlenül önre írtam, és mondom bár ne lenne igaz, amiket leírtam. Válaszát előre is köszönöm.


Ti erre mit reagálnátok?


2018. júl. 19. 23:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy gyerekkel napszámba járó falusi nem a neten fogja böngészni a telefonhirdetéseket,ennyit erről.
2018. júl. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, ne ad oda ingyen neki telefont! Árulom cuccaimat olcsón a neten. Többször írnak nekem, ilyen hasonló üzenetek adjam ingyen árult terméket. Mert gyereknek pont olyan akar ami én árulok.
2018. júl. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
68%
Elkuldenem a GearBest oldalat neki, ahol boven lehet venni 100 dollar alatt jobb telefont, mint egy szaros iPhone.
2018. júl. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
100%
Megírnám neki, hogy magyarázza el a gyerekének, hogy nem egy iPhone-tól lesz jobb/menőbb. Illetve járjon előtte jó példával, és ne kolduljon, mert ezzel azt mutatja a gyereknek, hogy nem kell megdolgozni semmiért, csak várni kell, amíg a sült galamb a szájába repül..
2018. júl. 24. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nagy eséllyel kamu, a szomorú hogy manapság már a jőtékonykodó ember is ott vágják át ahol csak lehet, sok kórházba is ha adsz be játékokat a gyermekosztályra azt előbb a dolgozók nézik át és viszik haza egy részét (nem mind de van aki egy beteg gyerek elől veszi el az adományt...) szóval NAGYON meg kell válogatni kinek ad az ember. Nagycsaládosnál dolgozó is mesélte hogy jönnek gazdagék meg nem naponbarnulték és viszik a cuccokat mert papíron jár nekik aztán lehet el is adják jó pénzért aki meg mondjuk tényleg rászoruló az meg bekaphatja...
2018. júl. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Tájékoztatnám, hogy ingyen nem ússza meg az okostelefont.


Rengeteg plusz költsége lesz(telefonálás díja, mobilinternet), különösen egy iPhone esetén (gyári töltő vagy kábele elromlik, aksi, stb. pótolni annyi, mind egy noname telefon.., vagy bármilyen szerviz igény csillagászati összeg lesz)


Jobban teszi, ha a plusz költségeket nem vállal a nyakába. (Vagy szokjon le a dohányzásról, és meglesz a plusz pénz..) :)


Jobban jár, ha kölcsönadja neki a sajátját pár fél órára, játszani...

2018. júl. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Akármit hirdetsz, mindig betalálnak ezek a "rászorúló vok agyad má ide ingyen postát is fizesed" jóemberek. Aki tisztes szegénységben él, az szégyell kérni, úgy kell megkeresni őket. Ezek nagyüzemben csinálják, minden hirdetésre írnak valamit, a nagy számok törvénye alapján csak lesz százból egy balek, aki megsajnálja. Tegyél próbát, rakj fel kamuból egy cipőt, biciklit, bármit, az is rögtön az egyetlen álma lesz a sanyarú sorsú gyermeknek...
2018. júl. 25. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

#17 a bónusz hogy az ilyenek szoktak full nem létfontosságú cuccokat kérni, mikor egy 600ft-os kocsicipőt próbál kunyerálni hogy rászoruló... a kocsicipő annyit tud hogy mikor a gyereket még babakocsiban viszed cukin néz ki, konkrétan egy dísz kiegészítő. Nagyon fontos lehet nekik.

Előre félek ha elkezdek újra kisautókat árulni (vadi új, bontatlan) eddig egy kérésünk volt rászorulótól de ő 1. tényleg az, 2. normális volt, csak pár kisebb darabot szeretett volna a gyerekeinek az ilyen kis olcsóbb tescos darabokból, ki is akarta fizetni (1500ft szóval ennyin nem buzulunk nem veszteség vegyen belőle a srácoknak fagyit).

2018. júl. 25. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!