Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Társaságban mindig leblokkolok...

Társaságban mindig leblokkolok. Hogyan oldjam fel?

Figyelt kérdés

Szorongós típus vagyok. Nagyrészét sikerült megoldanom a dolognak, de ezzel eddig nem tudtam mit kezdeni. Ott vagyok emberek közt, és nem jut eszembe semmi.

Persze ha volt egy előre meghatározott feladatom, pl postán feladni valamit, akkor megy. De ahol már kreatívnak kell lenni, pl kezdeményezni szeretnék ismeretlennél, vagy engem szólítanak meg, és válaszolnom kellene, akkor nem tudok mit mondani, mert a gondolataim teljesen le vannak állva.


Vannak begyakorolt szövegeim vész esetére, de általában ezek nem használhatók, csak ritkán.


25f


2018. júl. 23. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Pacsi,én is szorongok. Meg akarok felelni sztem ez a baj,lehet veled is ez a baj,a hajamra nagyon odafigyelek,sirhatnekom van,ha megnő egy picit is,és azonnal futok a fodraszhoz. Adj magadra. Adj a külsődre,a belsődet,tehát hogy mit hogy fogsz fel,beszéd,ilyeneket pedig fejleszd. Találd meg a társaságban azt az embert,akivel legjobban el tudsz beszélgetni. Vegyülj el,és próbálj meg ismerkedni,valahogy nyugodj meg. Az eszedben van az erő,az irányít. - hasonló helyzetben lévő fiatalabb srác
2018. júl. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az önbizalmad is fejleszd. Sikerelmeny...csak küzd le a felelmeidet,felsz megszolitani vkit a tarsasagbol?gyerünk,ne ugy mint egy kisgyerek,vekony félős hangon,ferfiasan. A legkisebb felelmedtol a legnagyobbig haladj. Küzd le őket sorra egymás után. A siker majd önbizalmat szül. Ha vmire 80%eselyed van úgyis belemesz mer könnyű,de ha csak 10 akkor bele kell raknod 70energiat..az sokkal nagyobb önbizalmat eredmenyez. Először a kisebb dolgokba vágd bele a fejszét! Aztan a nagyobbakba. Sok sikert sorstars!

17/F

2018. júl. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Amikor tarsasagban vagyok mindig arra gondolok, hogy valoszinuleg masok is ugyanugy szoronganak mint en, es ugyanugy probaljak leplezni ahogyan en.

Ettol nyugodtabb leszek, es egybol konnyebben megy minden.

2018. júl. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi srácok a tippeket! Pacsi 🤚


Igazándiból ezeken túl vagyok. Vagy pl a külsőm sosem érdekelt igazán 🙂

Legközelebb próbálom picit részetesebben megfogalmazni, hogy miben is lenne szükségem segítségre.

Addig is kitartást nektek, szorongós társaim! 😁

2018. júl. 26. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!