Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 50-60 évesen ciki lesz ilyen...

50-60 évesen ciki lesz ilyen motorral járkálni?

Figyelt kérdés

[link]


A kérdés még csak elméleti, hiszen van még addig 20-30 évem, de én sport kategóriában képzelem el a jövőmet és az öreg koromat is, mondják hogy 40 felett meg az ember kezdi lentebb adni a szintet, nem lesz annyira energikus, jönnek az ízületi gondok különösen azoknál akik egyszerű életmódot élnek és nem sportolnak(ami akár lehet 1 órás gyaloglás az erdőben változó terepen, különböző intenzitással)


A képen látható gép egyébként egyike a mai piacon kapható legerősebb motorok egyikének ami utcán is használható, ezeknek az áruk vetekszik egy alapfelszereltségű szalon autó árával, használtan is 2-3 milliótól kezdődnek a vételre érdemes darabok.

Nekem egyik nagy félelmem hogy az elképzelésbe beleszólhat az idő is, biztos ismerős néhány ember számára hogy valakinek évekig évtizedekig volt egy jó kocsija, vagy épp motorozott is, aztán megöregedett vagy jött a gyerek és lerakta a kulcsot, vagy fájó szívvel eladta és elmúlt egy szerelem akkor.


Én nem szeretném hogy nekem is be kelljen állnom azok sorába akiknek volt fontosabb az életben, nálam ez életforma.


2018. júl. 28. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez sok mindentől függ, elsősorban tőled. Ha fitti bá' leszel, akkor mindenki bekaphatja, semmi közük hozzá, hogy mivel járkálsz. Ha viszont egy elhízott, 130 kilós, beteges trotty, akkor egyrészt gáz, másrészt veszélyes mutatvány lenne. Mondjuk fel sem tudnál rá mászni.

( Egy barátom rollerrel jár, aki kigúnyolja, azt a földhöz vágja, ugyanis kommandós. Ilyen is van, nem szabad elsőre ítélkezni.)

2018. júl. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Dehogy ciki!

Nekem van több motoros is a családban, akik maguk is közelítenek ehhez a korhoz.

Ezenkívül vannak túratársaik akik simán a 60+os korosztályhoz tartoznak.

Nem csak a 20 évesek sportja ez, sőt sok motorostól hallottam már, hogy a nagymotorra csak egy bizonyos kor után kéne felülni, amikor már benőtt az ember feje lágya.

2018. júl. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Inkább az lesz a ciki, hogy lesz egy erős sportmotorod, de tatásan fogsz vele járni. Kalkuláld be, hogy 50-60 évesen már nem leszel olyan fitt, mint most, reflexeid is sokat romlanak majd, és az ilyen motorokon már a hasalást se fogod bírni hosszútávon.

Nem ok nélkül váltanak 40 fölött sportmotorról túramotorra vagy chopperre. De majd elmúlik ez a korszakod, megunod, és nyugisabb tempóra fogsz váltani magadtól is.

2018. júl. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

60 körül már ez lesz a menő


[link]

2018. júl. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!