Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rengeteg elfojtott duh van...

Rengeteg elfojtott duh van bennem, ami lassan megbetegit, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Alapbol is olyan vagyok, aki elfojtja a haragjat, raadasul borderlines vagyok (aki tudja mi ez, az erti). Na most tortentek eze felul meg dolgok amiket egy ember de birna idegekkel, na en meg aztan rohadt duhod lettem es honapok ota duhongok belul, probalom elfojtani de csak a hasam faj egesz nap, lassan gyomorfekelyem lesz. Ez meg oke, de 1 hete a fejemre ment at es olyan erzes, mintha barmelyik percne agyverzest kaphatnek. Kitoltenem a duhom, de mivel egy konkret szemely ellen iranyul, igy valszeg hamar a boriba talalnam magam. A masik, h szorongok nagyon es a sorozatos kudarcok az emberekkel valo erintkezeseimkor meg jobban hozzatesznek ehhez. kb 1 honapig a nyugtatokkal is rohadtul ideges voltam, most a duh atalakult az elobb leirt tunetekke. Mit tehetnek? Mikor kitoltottem a duhom az adott szemelyen jobb lett, de csak 1 honapig, most ujra elojottek a tunetek. HELP, vkinek otlete?
2018. júl. 30. 14:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Fogj egy párnát és verekedj. Menj el futni, míg kidöglesz. Káromkodj és ordibálj. Mindenkinek más segít.
2018. júl. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Az ordibalas nem lehetseges, mert nem akarok senkit se megijeszteni se az itthoniak, se a szomszedok kozul. A parnas dolgot kiprobalom viszont, koszi!
2018. júl. 30. 14:39
 3/21 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem gondolj bele abba először, hogy mennyire nehéz veled egy légtérben lenni azoknak az embereknek, akik szeretnek Téged.

Azt az egy személyt pedig zárd ki az életedből és ne idegesíts magad miatta feleslegesen.

2018. júl. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
+ amugy a depresszio is eleg eroden megjelent nalam a duh miatt
2018. júl. 30. 14:41
 5/21 anonim ***** válasza:
64%

Aközött, hogy kiadod a dühöd, és aközött, hogy magadba fojtod, van egy harmadik út is. Megpróbálhatnád normális hangnemben, sértegetések nélkül közölni azzal a személlyel, hogy mivel és hogyan bántott meg téged. Lehet, hogy nincs is tudatában annak, hogy haragszol rá. Néhány tipp arra, hogyan kezelhetnéd a helyzetet:

[link]

2018. júl. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
A feszültséget ki kell adni. Nem mással kell kiabálni, hanem egyedül, vagy elképzelni, hogy valakivel kiabálsz. Van, akinek az is segít, ha kimegy valami elhagyatott helyre ordítani egymaga.
2018. júl. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Én egy bokszzsákon gondolkodom, azt bármennyit lehet püfölni.
2018. júl. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
2-es, nem tudom honnan veszed, h nehez velem egy legterbe lakni. Semmi ilyesmirol sincs szo. Egyaltalan nem is ertem, hogy ez hogyan kapcsolodik a kerdesemhez? Az adott szemely pedig ki van zarva az eletembol egy ideje.
2018. júl. 30. 14:46
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Onnan tudom, hogy éltem már borderlineossal és köztudott, hogy veletek nehéz egy légtérben lenni, akkor is ha azt hiszed, hogy nem. Gondolom senki sem ostoba körülötted, mindig érzékelhető a feszültség, meg az idegesség, az arcodon, a megnyilvánulásaidon. Igen is, ki lehet azt venni a gesztusokból, arcmimikából, hogy bajod van.
2018. júl. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Kapcsolat teljes megszakitasa a tuneteket fenntarto szemellyel

Figyelemeltereles

Sport

Ha diagnosztizalt borderline, akkor pszichiater...

2018. júl. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!