Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rengeteg elfojtott duh van...

Rengeteg elfojtott duh van bennem, ami lassan megbetegit, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Alapbol is olyan vagyok, aki elfojtja a haragjat, raadasul borderlines vagyok (aki tudja mi ez, az erti). Na most tortentek eze felul meg dolgok amiket egy ember de birna idegekkel, na en meg aztan rohadt duhod lettem es honapok ota duhongok belul, probalom elfojtani de csak a hasam faj egesz nap, lassan gyomorfekelyem lesz. Ez meg oke, de 1 hete a fejemre ment at es olyan erzes, mintha barmelyik percne agyverzest kaphatnek. Kitoltenem a duhom, de mivel egy konkret szemely ellen iranyul, igy valszeg hamar a boriba talalnam magam. A masik, h szorongok nagyon es a sorozatos kudarcok az emberekkel valo erintkezeseimkor meg jobban hozzatesznek ehhez. kb 1 honapig a nyugtatokkal is rohadtul ideges voltam, most a duh atalakult az elobb leirt tunetekke. Mit tehetnek? Mikor kitoltottem a duhom az adott szemelyen jobb lett, de csak 1 honapig, most ujra elojottek a tunetek. HELP, vkinek otlete?
2018. júl. 30. 14:34
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Biciklivel kimész a város szélére, ahol kisebb a forgalpm, vagy egy szántóföld mellé és torkodszakadtából kiüvöltöd magadból a bánatod, dühödet, elkeserederrségedet. Nekem segített, igaz berekedtem nagyon utána.
2018. júl. 31. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!