Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rengeteg elfojtott duh van...

Rengeteg elfojtott duh van bennem, ami lassan megbetegit, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Alapbol is olyan vagyok, aki elfojtja a haragjat, raadasul borderlines vagyok (aki tudja mi ez, az erti). Na most tortentek eze felul meg dolgok amiket egy ember de birna idegekkel, na en meg aztan rohadt duhod lettem es honapok ota duhongok belul, probalom elfojtani de csak a hasam faj egesz nap, lassan gyomorfekelyem lesz. Ez meg oke, de 1 hete a fejemre ment at es olyan erzes, mintha barmelyik percne agyverzest kaphatnek. Kitoltenem a duhom, de mivel egy konkret szemely ellen iranyul, igy valszeg hamar a boriba talalnam magam. A masik, h szorongok nagyon es a sorozatos kudarcok az emberekkel valo erintkezeseimkor meg jobban hozzatesznek ehhez. kb 1 honapig a nyugtatokkal is rohadtul ideges voltam, most a duh atalakult az elobb leirt tunetekke. Mit tehetnek? Mikor kitoltottem a duhom az adott szemelyen jobb lett, de csak 1 honapig, most ujra elojottek a tunetek. HELP, vkinek otlete?
2018. júl. 30. 14:34
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Menj el sportolni, vagy pszichoterápiára, pszichoterapeutához.

Kérd a segítségét e düh feldolgozása érdekében.

2018. júl. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Jelenleg az egyetlen kornyezet akiknek el kell "viselniuk" az a csaladom. Senki se szuletik borderlinesnak, a rossz csaladi kornyezettol lesz valaki az, tehat maximum azt kell elviselniuk amit ok okoztak. Egyebkent meg nem mindegyik borderlines ugyan olyan, az en arcomra nincs rairva a harag.
2018. júl. 30. 14:55
 13/21 anonim ***** válasza:
Mindenképpen külső segítség (szakember, csoport), aki segít.
2018. júl. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Diagnosztizalt. Pszichoterapiara 2 honap mulva tudok csak eljutni, addig kellett volna valami otlet, h ne kapjak agyverzest. :D
2018. júl. 30. 14:56
 15/21 anonim ***** válasza:
46%

Banki Gyorgy

A legnagyszerubb konyv a narcizmusrol

Olvasd...

2018. júl. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
oke, de en nem vagyok narcisztikus, minek olvassam?:D
2018. júl. 30. 15:10
 17/21 anonim ***** válasza:
Látom, ráéreztem a lényegre egyből. Még mindig ezen lovagolsz, hogy nem látszik rajtad. Még meg is magyarázod. Igazából aki nem küzd ezzel a betegséggel, azokon is látszik az elfojtott düh. Nem hiszem el, hogy nem látszik. Mindenkin látszik. Gondolom erre azt fogod reagálni, hogy nem érdekel téged, mit hiszek. :D Nem baj. Csak segíteni akartam.
2018. júl. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

A borderline-osok negyede narcisztikus is. Differencialdiagnozist szakember ad.

Szellemi kaland az "impulzuskontollzavarok idoszakara" figyelemeltereles maskepp.

A radio interjut a szerzovel erdemes archivbol visszahallgatni, 26-an volt. Kossuth.talan..epp kocsiban voltam.

2018. júl. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Sajnos ez elég nehéz kérdés, a tettlegességet mindenképpen próbáld meg elkerülni akkor is, ha az illető még külön erre is hergel. Valami komolyabb fizikai munka, testeddzés segíthet, végső soron az ordibálás is. Akkor viszont jöhet az, hogy megzavartad a szomszédok nyugalmát vagy félelmet keltettél bennük ami miatt feljelenthetnek. Ha csak lehet inkább ne légyél otthon, ha tudsz akkor menj más emberek közé. Én azt csináltam, hogy írtam egy levelet hasonló ügyben és megmondtam viszonylag normálisan, hogy ha nem állítják le magukat, akkor jogi útra fogom terelni a dolgot. Ettől most úgy tűnik talán visszavettek, mert azóta felhagytak az idegesítő viselkedésükkel. Habár ki tudja meddig...
2018. júl. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
a duh azert nem latszik rajtam, mert a nap nagyreszeben nem vagyok duhos. olyan 1 eve meg egyaltalan nem voltam szerintem, maximum estenkent duhongtem magamban. borderlinet diagnosztizaltak nalam szakemberek, a narcisztikust nem. de attol fuggetlenul lehet, h az vagyok, de attol meg nem leszek duhos. :D azert koszi, utananezek.
2018. júl. 30. 16:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!