Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lányok nektek melyik alkat...

Lányok nektek melyik alkat tetszik egy pasin ha ki van gyúrva? A teljesen kockahas vékony alkat vagy aki masszívabb tömeges és mégis szép formája van? Azért mondom mert mióta leformáltam magam ilyen kockahas formára senki sem figyel meg.

Figyelt kérdés
Mikor nagyobb voltam a csajok nagyon feltűnően nézegettek, és jó érzés volt.

2013. máj. 27. 10:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
32%

Én az átlagtól kissé eltérek ízlés terén, azt hiszem a kisebbség vagyok, úgy olvasd a véleményem:

:-)


Szeretem ha nem gyúr, egyben azt is, ha nincs súlyfeleslege.

Normál testalkattól a gebéig nekem bejön, ha tetszik a feje és kedves, értelmes. :-)

Nem baj, ha nincs annyira izma, de ne legyen kövér! Ha van izma, az a hétköznapi tevékenységektől, sportos hétvégi programoktól legyen és attól, hogy nem lusta.

Valahogy nem bírom, ha konditeremben tölti valaki az idejét.

Az a legrosszabb fajta, aki iszonyú hízékony és zabál, aztán meg a konditerembe alakítgatni, otthon meg arra lusta, hogy leemeljen valamit a szekrény tetejéről, vagy eljöjjön hétvégén kirándulni...

2013. máj. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
38%
Off-season forever. :)
2013. máj. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A masszívabb. Egyébként a has a legutolsó, amit megnézek...
2013. máj. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
És akkor kedves első, aki meg szerencsétlen alkattal született (akad azért ilyen elég sok), az meg le is lőheti magát, mert ne legyen dagi, de ne is eddzen, de azért mégiscsak nézzen ki valahogy... ha meg nem, akkor elkönyveled lusta disznónak, vagy hogy van ez?
2013. máj. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én a vékonyabbakat csípem, nem azt, akit mondjuk télikabátban nem lehet megítélni, hogy most izmos, vagy kövér. Én arra szavazok, hogy maradj ilyen ;)
2013. máj. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Wash!

Nem, ne lője le magát...!

Ha valaki hízékony, akkor figyeljen oda arra, hogy mit eszik, és mozogjon annyit, mint más normális ember! Nem kell rögtön konditerembe szaladnia testépíteni!

Ha valaki hízékony, akkor sem fog hájas lenni, ha nem zabál folyton és lift helyett a lépcsőt használja, autó helyett a lábát+bkv-t, vagy biciklit, sorolhatnánk.


Azt vettem észre baráti körben, hogy a dagibbak baromi sokat esznek, közben meg alig mozognak. Így nem csoda, hogy elhíznak! Ezen nem a gyúrás segít...

Egy kis odafigyelés, és a hízásra hajlamos is tudja tartani a normál testalkatot, vagy az enyhén mackósat. Ezzel meg nincs gond, mert bár én a gebékre bukom, a többség a mackókra...!


Más eset, ha valaki betegség miatt hízik, és tehet bármit, éhezhet, akkor is hízik. Ez a ritkább, de most nem a betegségekről beszélünk...

2013. máj. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%
De miért lett a konditerem a fekete bárány? Azért az nem úgy van, hogy lépcső helyett liftezik, aztán a teremtől várja a csodát (max a hülyéknél), az általánosabb felfogás a napi rutinra is kiterjed, nem kell azonosítani egy kis mintájú rossz tapasztalatot az egésszel.
2013. máj. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Semmi, úristen ! A tömegelést is lehet ötvözni kardióval meg formásan nőni hogy igen megnéznek, nem feltétlen ilyen vékony szeretek lenni
2013. máj. 27. 12:53
 9/13 A kérdező kommentje:

Ja amúgy meg elmondanám, a kockahas egy vékony emberen olyan mint egy kövér nőn a nagy mell... nem számít!

Facen olvastam de nagy igaz amúgy

2013. máj. 27. 13:11
 10/13 anonim ***** válasza:
én mackó vagyok, és a csajok, köztük a barátnőm is mindig a mosolyomba szeretnek bele, nem a hasamba...
2013. máj. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!