Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mért van az, hogy ha valaki a...

Mért van az, hogy ha valaki a vékony lányokat cikizi azt senki nem tartja akkora bunkóságnak, mint azt, ha valaki a molett lányokat cikizi?

Figyelt kérdés
Nyilván túlzás a mindenki, de nekem nagyon szembe tünő, hogy például Facebook-on is van egy oldal (nem írom le a nevét de szerintem többen tudják mire gondolok) ahol igazán szépen fényezik a duci lányokat, ami szép és jó de emelett rengeteget szidják a vékony lányokat. Nekem személy szerint ez az oldal vett is az önbizalmamból. Azt gondolom, hogy ha ez megjelenne egy oldalon fordítva akkor az már botrányos kategória lenne.

2018. aug. 10. 23:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
73%
Normális, értelmes, felnőtt ember nem cikiz másokat. Egyébként ennyi erővel szinte mindenkin lenne cikiznivaló. Van, akinek elállnak a fülei, van, aki kancsal, össze-vissza állnak a fogai stb. Mindenkin lehetne fogàst taláni, de ezt a normális emberek az általános iskola után kinövik.
2018. aug. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A vékony lányok még most is sok követővel rendelkeznek, a molett lányok szeretete, bár egyre gyakoribb, még mindig nem tömegízlés.
2018. aug. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A Kardashian-ék mind vékonyak. A fenekük nagy, de attól még soványak.
2018. aug. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!