Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyenek egyesek?

Miért ilyenek egyesek?

Figyelt kérdés

2018. aug. 13. 14:42
 1/9 A kérdező kommentje:
kihasználnak másokat, játszanak az érzéseikkel
2018. aug. 13. 14:43
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
1 Mert nem tanították meg a szüleik, hogy az egyik legértékesebb dolog a földön a lélek és nem nevelték meg őket, hogy tisztelni kell mások érzéseit, még akkor is, ha te esetleg kapsz egy visszautasítást.
2018. aug. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
vagy te utasítasz vissza mást akár milyen oknál fogva.
2018. aug. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem érzi h nekem mennyire fáj amit velem tett
2018. aug. 13. 14:49
 5/9 anonim ***** válasza:
4 Te mit tettél vele?
2018. aug. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nem tettem semmi rosszat sőt segítettem sokszor és törődtem vele
2018. aug. 13. 14:53
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez erzelmi intelligencia szintjenek kerdese. Nem mindenki egyforma. Ez teljesen termeszetes. Vannak erzekenyebb/erzelmesebb emberek, es vannak, akikben nagyon gyenge ez a tulajdonsag. Olyan ez, mint a suli: vannak okosak es butak. Ezen lepj tul. Nekem is nehezen ment, de azert mar kevesbe lep meg, amikor olyanokba botlom, akik mondjuk az en szememben bunkok, vagy ilyesmi. Szamukra en meg tutyimutyi vagyok, vagy mit tudom en... Ez van. :)
2018. aug. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

6 Ok nélkül sosincs okozat.


Egyébként sokan ugyan ezt mondják mint te, aztán ha dolgok mélyére ás az ember mindig megtalálni a valódi okot.

2018. aug. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A mai emberek nagy része pont arra szál rá, akik segítik, támogatják a másikat, tehát kihasználják a másikat, mert úgy gondolják, neki ez jó. Ez részben szülőtől átvett szokás, részben egyfajta hibás megküzdési módszer az éélettel.
2018. aug. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!