Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért lett kínos a munka?

Miért lett kínos a munka?

Figyelt kérdés

Hívtak a haverjaim csavarogni, de mondtam hogy nem érek rá. Kérdezték, mi dolgom. Mondtam, hogy megígértem nagyapámnak, hogy kimegyek vele kapálni a szőlőbe. Erre a többiek kiröhögtek, és még utána is ezen poénkodtak. Szóval szerintetek is ciki volt?

Vagy csak szerintem gáz, hogy ők azt se tudnák, melyik végén kell megfogni a kapát?


2018. aug. 20. 23:54
 1/7 anonim válasza:
100%
Ez nem gáz, a haverjaid gyökerek.
2018. aug. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a normális, hogy mész segíteni. Ilyen idiótákkal ne barátkozz, értelmesebb vagy náluk. A munka nem szégyen.
2018. aug. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%

Máskor ne mondd hogy hova mész, mert a korosztályod pont a legidiótább szakaszban van, anno tizenévesként mindenki rózsaszínnek gondolta az életet, azonban idővel a leghülyébb is rájött hogy álljon alázattal az élethez, az első haláleset vagy egyéb rossz dolog elgondolkodtatta némelyiket az igazi valóságról.


Én a sógorom bevonásával újítottam fel a házam, hogy minél kevesebb legyen a költség, idővel úgyis visszasegít az ember, meg amikor tudok megyek.

Unokahúgom barátja meg az a tipikus szépfiú aki egy fúrógépet nem tud használni... Ez a szánalmas, és számomra nem férfi az ilyen.

2018. aug. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
Ne aggódj, pár év múlva majd te fogod őket kiröhögni, mert te érteni fogod a munkád és tisztességes úton szerzed meg a mindennapi élelmet, ezek a haverok meg max. vesznek egy érettségit aztán elmennek helyi bolondnak, mert nem fognak érteni semmihez. Na az lesz majd ciki.
2018. aug. 21. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Városi vagyok,de kiskoromtól kezdve amíg éltek nagyszüleim,minden hétvégén mentem,és rendbe vágtam a jó nagy kertet,mindent kikapáltam,meg kapirgáltam egész nap.És tök szerettem a kerti munkát,szépen is dolgoztam.Rám is furán néztek ha ezt megemlítettem,de nem érdekelt.
2018. aug. 21. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
Nyugi csak a gyári munka szégyen... Más nem az. Ne törődj velük.
2018. aug. 21. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz, miért lenne az? Viszont szerintem az sem gáz, ha valaki nem ért az ilyesmihez vagy életében nem csinál még ilyet.
2018. aug. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!