Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan hozzam fel a témát...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hozzam fel a témát hogy ne legyen kínos?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel 4 és fél éve ismerkedtem meg. Kb az első találkozásunk óta szerelmes vagyok belé. Ő most fog érettségizni és a nyár végén elmegy Pestre egy Lovas iskolába.

Már most a nyáron se nagyon volt itthon, és ez meg is látszódott rajtam, totál magam alatt voltam amikor nem tudtam legalabb skypeon beszélni. De inkább ha csak lehetőségem volt beűltem az autóba és meglátogattam.

Hetek óta azon jár az agyam, hogy most még mielott elkezdődne az érettségi időszak, el akarom mondani neki hogy mit érzek iránta, és szeretném ha tisztáznánk a kettőnk közötti dolgokat.

Mióta ez először eszembe jutott azóta kb minden nap (merthogy kb minden nap találkozunk) mielott jött hozzánk ugy voltam vele hogy na most akkor meg beszélünk mindent, de amikor a szemébe nézek egyszerűen megszűnik a világ számomra, es nem tudom felhozni a témát!

Hogyan tudnám ezt a dolgot megbeszélni vele?

(Az nem akadály hogy ősszel elmegy Pestre, mivel hál istennek eleg mobilis vagyok, minden heten fel tudnék menni hozza hétvégére, vonattal vagy kocsival, az már lényegtelen, de meg tudnám oldani)

Kérlek segítsetek nekem!

20/F

18/L



2016. jan. 13. 18:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egyszerűen mond a szemébe.
2016. jan. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

azzal csupán annyi a probléma, amit a kérdésben is leírtam, hogy onnantól kezdve, hogy ott áll előttem, egyszerűen nem tudok előhozakodni ezzel a témával! :(


Nagyon gáz lenne, ha leírnám egy levélben mindent, amit kettőnkről gondolok, és mikor ott vagyuk náluk vagy az ágyán, vagy az asztalán "felejteném"?

2016. jan. 16. 02:53
 3/11 anonim válasza:
73%

Elöször is nagyon szerencsés az a lany hogy ilyen fiut talalt...

Te hogy érzed ő érez irántad valamit?

Hivdd el vacsorázni vagy valamilyen kis romantikus helyre de úgy kezdjed hogy valami fontosat szeretnél neki elmondani... És így ő is sejteni fog valamit meg igy neked is könyebb lesz szerintem... :)

18/L

2016. jan. 16. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
46%
szia :) szerintem a levél nem rossz ötlet nagyon romantikus és nekem bejönne de elöször tapogasd ki nála hogy neki egy szerelmes levél nem-e tul nyálas persze ne igy konkrétan kérdezz rá csak puhatolozd ki de az is jo szerintem ha csak álltok egymással szemben vagy ültök rá nézel ő rád te picit közel hajolsz és ha akarja ő is közelebb fog hajolni vagy esetleg előtte nevedgéljetek igyatok pici a csak egy kicsit és ha ő nem akarja rá fogod az alkoholra a dolgot :)
2016. jan. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Egyszer próbáltam már megcsókolni...

Nyár elején mielott elutazott, de csak kicsit elfordította a fejet hogy az arcára/szája szélére adjak csak puszit, és mosolygott...

2016. jan. 17. 00:30
 6/11 anonim ***** válasza:
Aranyos vagy, de kicsit toketlen. 4 ev alatt nem tudtad osszeszedni a batorsagod? Meddig akarsz varni?
2016. jan. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nagyon szerencsés az a lány:))


Szerintem jó ötlet a leveles, kicsit (sokkal) személyesebb mint az online beszélgetés, de kevésbé mint a szemtől-szembe dolog. Én mindenesetre elolvadnék, ha egy fiú időt töltene azzal, hogy nekem kézzel írjon egy szerelmes levelet.


Ő hogy van kettőtökkel? Legalább is szerinted mennyire hajlik kapcsolatra?

Sok sikert!!

2016. febr. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Mint kiderült ő nem érzett semmit irántam! Leírtam neki mindent, otthagytam neki a levelet a szobájában és azóta nem tudom elérni, sosincs otthon mikor keresem, telefont nem veszi fel, SMS-re, face üzenetre nem válaszol, sőtt facen el sem olvassa az üzeneteimet. :(

Totál ki vagyok, mindig is azt hittem hogy ő az igazi számomra, de ezek után ugy érzem hogyha egyutt nem is lehetek vele, szükségem van rá barátként! Mióta csak ismerem Ő az egyetlen akivel tudtunk tabuk nélkül beszélgetni, és az sem volt soha probléma, ha éjszaka kellett valamelyikőnknek segítség, azonnal tudtuk hogy egymást hívhatjuk bármiről is legyen szó! És most ez az ember eltűnt az életemből. Azóta totál kész vagyok, nem járok el itthonról sehova, és itthon sem nagyon csinálok semmit! :/ hogyan szerezhetnének vissza mint barátot?

2016. febr. 13. 21:59
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp adj neki még időt, és bár tudom, hogy neked már ez is nagyon soknak tűnt, főleg hogy bizonytalanságban vagy, de gondolj bele, hogy Ő milyen kényelmetlenül érzi magát, különösen, hogy ennyi ideje ismeritek egymást, és barátok voltatok/vagytok. Benne is biztosan sok minden átalakult most, hogy megtudta, hogy te egészen mást szeretnél tőle, mint amire Ő eddig gondolt. Mondott egyébként valamit a leveled után?
2016. febr. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Jaj, de hülye vagyok, most olvasom, hogy nem tudod elérni sehogy. Amúgy normális, hogy most ennyire magad alatt vagy, ez egy nehéz ügy, és ezt most meg kell élned. Az élet nagyon sok mindent hozhat.
2016. febr. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!