Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen nehéz és rossz az...

Miért ilyen nehéz és rossz az élet? Miért kell itt szenvedni?

Figyelt kérdés
Nem értem az emberek mit szeretnek benne. Kinek van kedve mindennap munkahelyre járni szar pénzért?? Kinek van kedve mindennap harcolni az élettel meg elviselni ezt a sok szarságot ami itt folyik?? Az ongyilkosoknak van eszük bátor emberek azok, kar hogy én egy gyáva szar vagyok. De most őszintén ki az a nem normális akinek tetszik ez az élet elnevezésű szarság??

2018. aug. 24. 16:58
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
67%
Az öngyilkossághoz bátorság kell de ahhoz is hogy felfogd,nem érdemes eldobnod az életed.Hogy szembenézz azzal ami miatt öngyilkos akarsz lenni! Hogy őszinte legyél magaddal és tudj változni és megbocsátani.Magadnak is!
2018. aug. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
64%

"Kinek van kedve mindennap munkahelyre járni szar pénzért?" Én szeretem a munkám és sokat is keresek vele, szívesen járok be dolgozni, szóval miről is beszélsz?

"Kinek van kedve mindennap harcolni az élettel meg elviselni ezt a sok szarságot ami itt folyik?" Én addig harcoltam, amíg nem jutottam oda, ahová szeretnék. Volt célom és elértem, mert volt kitartásom, ennyi az egész. Nem, nem volt könnyű, de lustaság és önsajnáltatás helyett inkább beleöltem az időt és az energiát, az a pár év pedig ezerszeresen megtérült és bebiztosította a hátralévő életem. Nincs miért panaszkodnom, ha lenne, akkor tennék ellene, mint ahogy mindig is tettem. Predesztinálva voltam a kudarcra, az első 18 évem pokol volt, utána viszont felelősséghárítás helyett a kezembe vettem a sorsom és felépítettem egy boldog életet, segítség nélkül. Így is lehet ám, csak szólok, nem csak az az út létezik, amit te ismersz. Aki lusta az önfejlesztéshez és inkább sajnálja magát és mindenki másra keni a kudarcait, azt nem is tudom sajnálni. Rajtad áll, mit kezdesz magaddal, a felelősség a tiéd.

2018. aug. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Nekem nincs eszem ahhoz hogy magasabb végzettséget szerezzek meg jobb állást, soha nem is voltam az a jó eszű típus szóval esélyem sincs változtatni. Most minek szenvedjek itt még 50 évet?? Megöregedni se szeretnék mert csak még rosszabb lesz minden.
2018. aug. 24. 17:17
 4/24 A kérdező kommentje:
Mert ha gazdag lennek vagy okos vagy legalabb tehetséges akkor valamivel másabb lenne a helyzet. De igy mi a szarnak szenvedjek itt??
2018. aug. 24. 17:22
 5/24 anonim ***** válasza:
78%

Ahhoz nem kell ész, hogy mosogass pl. Dolgoztam hajón, volt, aki annyit se tudott "külföldiül", hogy helló. Mégis kerestek legkevesebb fél milliót.

Minden problémára van megoldás, csak van, amit nehezebb megkeresni. Én pl. attól szenvedtem egész eddigi életemben, hogy nem találtam olyan munkát, ami boldoggá tett volna és azt se tudtam, mihez volna kedvem. De keresgéltem, nézelődtem és lett eredménye.

2018. aug. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
38%
Ha így állsz hozzá, nyilván nem fog semmi sem történni. Ha megéri neked azelőtt feladni, hogy egyáltalán megpróbálnál változtatni a helyzeteden, akkor hajrá, szíved joga, mindenki úgy cseszi el az életét, ahogy akarja. Azt viszont nem hiszem el, hogy olyan hülye lennél, hogy ne tudnál például egy jobb szakmát kitanulni. Erre mindenki képes, nem kell hozzá hiperokosnak lenni, csak kellően kitartónak.
2018. aug. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
41%
Én se vagyok egy Einstein,sokáig csak vergődtem és amikor végre nem azzal foglalkoztam hogy mim ninc hanem hogy mim van,pár hónapon belül az életem 180 fokot vett.Tanfolyamra jártam,megismertem egy gyönyörű, komoly és okos lányt,aztán elvégeztem a tanfolyamot, összejöttünk,felvettek arra a helyre ahol a mai napig imádok "dolgozni".A párommal összeházasodtunk szolid keretek között(nem az anyagiak miatt) és már két gyermekünk van.
2018. aug. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
27%

"Kinek van kedve mindennap munkahelyre járni szar pénzért??"


Szóval ez a gond. Hogy lusta vagy dolgozni. Ha ennyire lusta vagy akkor tarsd el magad mással.

2018. aug. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
47%
Én is ugyanezt kérdezem magamtól, csak pindurkát más hangsúllyal...
2018. aug. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
0%

Megérkezett ime a lemerült energiáju egyed, hogy feltöltse magát a sajnálkozásokkal és a szánalommal amit kigenerál némelyekből.


Tudhattam volna, péntek van:D

2018. aug. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!