Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen nehéz és rossz az...

Miért ilyen nehéz és rossz az élet? Miért kell itt szenvedni?

Figyelt kérdés
Nem értem az emberek mit szeretnek benne. Kinek van kedve mindennap munkahelyre járni szar pénzért?? Kinek van kedve mindennap harcolni az élettel meg elviselni ezt a sok szarságot ami itt folyik?? Az ongyilkosoknak van eszük bátor emberek azok, kar hogy én egy gyáva szar vagyok. De most őszintén ki az a nem normális akinek tetszik ez az élet elnevezésű szarság??

2018. aug. 24. 16:58
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
10%
A minket körülvevő világ és emberek teszik azzá. Amúgy pedig a legszebb dolog lenne.)
2018. aug. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
0%
Figyelj, nem mindenki élete egyforma, nem mindenkinek a körülményei ugyanolyanok, nem azonos adottságokkal rendelkezik mindenki, nem mindenkinek ugyanolyanok a hozzátartozói, barátai, nem mindenki ugyanúgy viszonyul ahhoz az élethez, amiben él. Így minden viszonylagos, van akinek könnyű az élete, mégis minden nap küzdelem számára, és van akinek rohadt nehéz, és könnyedén el tudja viselni. Nem vagyunk egyformák, az életünk sem egyforma.
2018. aug. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
38%
Akkor ne menj be dolgozni ha ennyire nincs kedved. Csinálj azt amit szeretnél, ami örömet okoz.
2018. aug. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
49%

#14 Gsell Und Partner volt a cég. Ha akarod, egy privát címre elküldöm a Hotel Manager Facebook linkjét, most is keres mosogatót nyelvtudás nélkül.

Anyádozast meg hagyd ki.

2018. aug. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
60%
A mosogatáshoz nyilván nem kell nyelvtudás, hacsak be nem golyózik valaki és a tányérokkal akar társalogni.
2018. aug. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
33%
Utolsó, aki nincs a vendégek előtt, annak ahhoz kell, hogy a vezetőség utasításait megértse az ember, plusz a biztonsági gyakorlatok levezénylésénél tudja, mit kell tennie. Viszont egy olyan hajón, ahol a crew 90%-a magyar, ez gond nélkül megoldható. És a folyami hajók jelentős része ilyen.
2018. aug. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
0%
Na ja, a crew.Vágom.
2018. aug. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
44%

Személyzet. Légi fedélzeten cabin crew, hajón crew.

Nagy tudással vagy anélkül, én mindenesetre ajánlom annak, aki gyors meggazdagodásra hajt és csak annyi az élete gondja, hogy nincs pénze.

2018. aug. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
59%
Igen én is így hallottam hogy csak arra jó.Kereszttesóm a Földközi tengeren volt pincér egy hajón.Csak azt nem értettem hogy egy német tulajdojú,többségében magyar személyzettel rendelkező hajón miért crew a legénység?
2018. aug. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Passz. Így nevezik mindenhol, attól függetlenül, hogy a hajó francia vagy német vendégekkel közlekedik. Utoljára német hajón voltam, és crew-ként lettünk bemutatva a vendégeknek mindig. Tengeren is jó lehet, talán egyszer kipróbálom. :)
2018. aug. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!