Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen nehéz és rossz az...

Miért ilyen nehéz és rossz az élet? Miért kell itt szenvedni?

Figyelt kérdés
Nem értem az emberek mit szeretnek benne. Kinek van kedve mindennap munkahelyre járni szar pénzért?? Kinek van kedve mindennap harcolni az élettel meg elviselni ezt a sok szarságot ami itt folyik?? Az ongyilkosoknak van eszük bátor emberek azok, kar hogy én egy gyáva szar vagyok. De most őszintén ki az a nem normális akinek tetszik ez az élet elnevezésű szarság??

2018. aug. 24. 16:58
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Én bennem sincs életösztön, így én se értem ezt, de ide felesleges kiírni ilyen kérdést, ugyanis az itteniekben mind van életösztön, így hiába is szar nekik (vagy éppen nem), akkor sem akarnak meghalni. Érdekes ez, de tényleg amúgy ilyen egyszerű.
2018. aug. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Utolsó nem mondasz hülyeséget. Az kimaradt hogy full életképtelen vagyok ha most kitenének engem itthonrol akkor en itt ebben az országban se boldogulnék nemhogy külföldön. Se barátaim se csajom, egyedül hogy mennek amikor emberek közt is úgy utalok lenni. Meg legalabb van hova haza jönni mindennap meg egyenlőre. En mar nem tudok megváltozni es nem is akarom nem akarok élni egyszerűen. Ezért nem értem itt miért nincs eutanazia vagy mi a szar az ilyeneknek mint en jól jönne.
2018. aug. 24. 21:58
 23/24 anonim ***** válasza:

Az öngyilkosságban az a logika az érdekes hogy honnan veszik hogy jobb a halál. Nem véletlenül akar mindenki leszületni még a sivatagba is inkább.


Inkább azt lenne jo tudni hogy az életképtelen hogyan tudna jol élni.

2018. aug. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Valószínű nem a megfelelő munkát végzed, nem a megfelelő emberek közt és persze nem jó fizetésért.

Nekem életem legszebb éve az volt amikor nem volt munkahelyem hanem otthon dolgoztam a szülői gazdaságban. Az unokaöcsém is ott nőtt fel és ugyanazt mondta hogy ott parasztként (gazdálkodóként) érezte legjobban magát. Mert azt csináltunk amit akartunk, nem volt főnök, nem kellett senkinek megfelelni és természetes életmód volt.

Ha van a rokonságodban tanyán vagy falun élő hobbi gazdálkodó akkor próbáld csak ki nála azt a szabad életet. Nekem annyira tetszett hogy megfordult a fejemben az is hogy a Földön valahova a vadonba faházba költözök és a természetből élek meg amit tudok megtermelek magamnak. Pedig kapaszkodjatok meg, mérnöki diplomám van. De abban mi a jó? Apám maga mondta hogy dolgozni a bolond is tud, tehát a mérnök is. De élni kell, nem mások profitját termelni.

Elsőre azt gondolná az ember hogy a paraszt is dolgozik. De nem mindegy hogy a tyúk alól kiszeded a tojást és megsütöd magadnak, vagy gyárban mások jólétéért robotolsz. Az első az szabad élet amit a vadon állatai is boldogan csinálnak, a másik meg modern rabszolgaság.

2018. aug. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!