Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az gáz ha nem merek elmenni a...

Az gáz ha nem merek elmenni a tankönyvekért?

Figyelt kérdés

2018. aug. 27. 17:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Miért nem mersz?

Hány éves vagy?

2018. aug. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem mersz? Ugyan miért nem?
2018. aug. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Sírógörcs kerülget ha utcára kell mennem.
2018. aug. 27. 17:27
 4/14 anonim ***** válasza:
56%
Én is utáltam iskolába menni.
2018. aug. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
43%
Hogy fogsz iskolába járni? És gondolom, ez nem tegnap keletkezett. Szülők -> pszichológus: ez a szolgálati út. És kérjél meg egy barátot, rokont, hogy menjen el veled a könyvekért.
2018. aug. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem akarok pszichológushoz menni
2018. aug. 27. 17:35
 7/14 A kérdező kommentje:
Ja és nincsenek barátaim
2018. aug. 27. 17:35
 8/14 anonim ***** válasza:
25%
Ne félj nem korhatáros, nem hiszem, hogy álmodban a könyvekért való elmenés eseménye fog kísérteni. :) Nem kell félni tőle. Maga az iskola káros az egészségre; na jó, a sorban állás is lehet stresszes; mert lehet, hogy sokat kell várni. Próbálj meg az elsők között odaérni, amikor nyit a bolt, vagy az iskola. Nekünk annak idején egyesével kellett felderíteni, hogy merre lehet a könyvesbolt; mert nem rendelték volna oda a könyveinket az iskolába. Egyébként énszerintem kicsit gáz. Csak jó táskával, meg jó szatyrokkal menjél, ha valamelyik kiszakad, akkor legyen tartalék. Én nem tudom, mitől tartasz, valszeg a könyvárus néni még nem evett embert; bár , ki tudja, lehet veled kezdi, mert ínyencnek ítél. Amúgy nem, csak szórakozok. Tehát nem kell félni tőle. Odaadod a kis listádat, és akkor ő meg összegyűjti a könyveket. Viszont nekem anno hiányzott a listámról az angol könyvhöz a munkafüzet; és akkor az iskola könyvtárában meg még volt egy bontatlan példány; amikor a boltnál voltunk tehát nem volt a listámon, de a könyvtárban valahonnan elő tudtak kaparintani egy vadiúj példányt, és még be volt csomagolva. Szal én nemtom, minek hagyták le a listámról, és mit árválkodott ott egy az iskola könyvtárában egy full szűz, érintetlen munkafüzet; de mindegy, az a lényeg, hogy azt ingyen megkaptam, nem kellett mégegyszer visszamászni a boltig:D Amúgy anyám vezetett, és valami nagyon hosszú, kacskaringós úton lehetett oda eljutni:D Leparkolni meg párszáz méterrel odébb tudtunk asszem. :D Szóval a könyvátvételtől ne félj, szembesülni fogsz még rondább dolgokkal is az életben, ez a könyvátvétel nem elvetemült, ez nem ördögtől való. A tömeget én se szeretem, de túléltem, pedig nem csak én mentem ám az iskolai könyveimért a boltba:) Nem kell aggódni, nem vészes, túlélhető:)
2018. aug. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
49%
Ha nem akarsz pszichológushoz menni (teljesen érthetetlen, hogy miért nem), akkor ez a problémád nem fog megoldódni. És ennyi. Mire számítasz? Varázspálcára? A kérdésedre válaszolva: Pánikbetegnek lenni nem gáz. Pánikbetegnek lenni és nem kezeltetni magunkat viszont igen. Úgyse úszod meg a pszichológust (ami ráadásul nem is rossz), mert az élettel és a tanulmányaid teljesítésével összeegyeztethetetlen, ha te nem mész ki az utcára. Ennél a tanácsnál többet mi nem tudok érted tenni, magadnak kell. A szüleid ezt elnézik?
2018. aug. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
A szüleimet kb. azt sem érdekli hogy élek vagy halok.
2018. aug. 27. 18:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!