Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki tartós munkanélküli, az...

Aki tartós munkanélküli, az hogy viseli a dolgot, mit csináltok? Én totál kikészültem.

Figyelt kérdés

22 vagyok de teljesen leszakadtam már a társadalom peremére, és lelkibeteg is lettem. :(

Semmi reményem munkára a környéken.



2018. aug. 31. 18:08
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Kedves 9-es: együtérzek veled...Ismerős a heylzet,dettó napi szinten sírok.Meg egy gombóc van a torkomban,belső feszítést érzek ami sokszor rámtör a semmiből akkor is ha épp jó napom van.Néha éjszakánként is szorongást érzek,meg egy olyan ürességet ami elakar nyelni.Tartósan semmi sem segít járhatnék pszichológushoz,annak hatására se lenne jobb.H változás állna be a körülményeimben úgyérzem csak az segítene.Mindehhez a helyzethez még párosul a "csodálatos"kapcsolatom a szüleimmel,a környezetemben élő emberek,néha nem bánnám ha nem lennék.Persze nem akarok öngyilkos lenni,,,de jó lenne megszűnni létezni.Ez a helyzet kétséget ébreszt a létezésemben.Ezt nem is érti más csak aki ilyen helyzetben van,vagy tartósan ilyen helyzetben volt.
2018. szept. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

#11: Tényleg csak az tudja milyen kilátástalan ez az egész, aki benne van ebben a helyzetben. Nekem is adják a jobbnál jobb tanácsokat, meg hogy nem létezik hogy nincs munka, tele a net a hirdetésekkel. Hogyne. Mondja pl nekem ezt olyan ember aki a családi vállalkozásba van bejelentve és soha nem kell majd munkàt keresnie. Ezért nincs kedvem már senkivel beszélgetni. Na meg a majd eljön a te munkád is szöveget is nagyon szeretem. Igen el. Mikor?

Kitartást neked!! (10-es voltam)

2018. szept. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Köszönöm,viszont kívánok kitartást és reményt a jobb holnapban.Az szintén rosszul érint ha kéretlen tanácsokat osztogatnak.Ha már segíteni nem tudnak vagy akarnak legalább hagyjanak élni békében, megkímélve az ironikus megnyilvánulásaiktól.A hétvégén egy összejövetelre kellene mennem amit tervezek lemondani.Van ott egy személy aki mindig megkérdezi dolgozok-e.A napokban is írt és ezt kérdezte holott tudja, hogy nem.
2018. szept. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Én is köszönöm a jókívánságokat! Teljesen átérzem a helyzeted az összejövetellel kapcsolatban. Már gyomorgörcsöm van ha ilyen várható. Csak így meg teljesen kimaradunk mindenből és egyedül fogunk maradni. Elég szégyen hogy ennyi ember van, akik emiatt gúnyolják a másikat.
2018. szept. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Én jó pár hónapja vagyok már munkanélküli. Kutatómunkába kezdem és nekiláttam könyvet írni. Nem tudom hogy be tudom-e fejezni, vagy előbb kapok valami munkát. Majd kiderül, de legalább van ami leköt, és ha sikerül jövedelemmel is jár...
2018. szept. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Kb 4-5 munkaerőkölcsönző is keres Esztergomba gyári munkásokat. Szállás, kaja van, így a fizu nagy részét félre tudod tenni, hogy tovább lépj. Ha nem vagy a szobába kötve, tegyél próbát, jobb mint a semmi. Másrészt 2 szakmát ingyen lehet tanulni, ha csak egy érettségid van, akkor megéri.
2018. szept. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy van-e végzettséged. De a helyedben a hiány szakmákat céloznám meg.
2018. szept. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

17 vagyok.

Bocsi azóta olvasom hogy írtad hogy nincs.

Hol laksz?

2018. szept. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 xyasdd válasza:
Keresni kell nincs mese, rengeteg helyen van hiany nem is gondolod... Allami szfera, aldi , vagyonoroknek konyorognek szo szerint mert annyira nincs ember....
2018. szept. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Az mondjuk cuki dolog, amikor könyörögnek, ígérnek fűt-fát, csak épp a fizetésedet nem óhajtják emelni :DDDDDDDDD
2018. szept. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!