Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki tartós munkanélküli, az...

Aki tartós munkanélküli, az hogy viseli a dolgot, mit csináltok? Én totál kikészültem.

Figyelt kérdés

22 vagyok de teljesen leszakadtam már a társadalom peremére, és lelkibeteg is lettem. :(

Semmi reményem munkára a környéken.



2018. aug. 31. 18:08
1 2 3
 21/24 xyasdd válasza:
Mit kellene emelni egy 180 ezres fizetesen? Ha nagyon rosszul is csinalod akkor is 160 alatt nem keresel vagyonorkent, de van aki ha jo helyen van 250 et is megkeresi..
2018. szept. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Jó, hát nem kötelező emelni, megélni ennyiből is meg lehet, csak épp a gazdaságunk marad egy rakat szar.

Ha emelni nem óhajtanak, akkor viszont az adókat, árakat kell csökkenteni, mert ez így most ahogy van, nem jó.

2018. szept. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Nálam ez odáig fajult, hogy egy idő után annyira megszoktam a szabad életet, hogy nem is vágyom munkahelyre. Inkább szabadúszó lettem, kiépítettem olyan kapcsolatokat, hogy ún "alkalmi munkákból" ugyanazt elérem, mintha minden reggel lehajtott fejjel mennék más szekerét tolni. És nem cseszem el az összes hétköznapomat munkával. Hívnak ha van meló, szabad nemet is mondanom, senki nem drámázik miatta. Szerintem az ilyen "freelancer" életformáé a jövő.
2018. okt. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
23-as milyen jellegű az a munka amit tudsz így szabadúszóként végezni?
2018. okt. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!