Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A múltban élek, és depressziós...

A múltban élek, és depressziós vagyok. Hogy törjek ki ebből az állapotból? 24/F

Figyelt kérdés
A múltban élek, mert nincs jelenem. Be vagyok fordulva, arra is lusta vagyok, hogy zuhanyozzak és fogat mossak. Munkahelyem nincs mert csak egy érettségim van, és egy olyan kisvárosban lakom, ahol jó ha 3 naponta feltesznek egy álláshirdetést, amit szinte rögtön be is tölt a legtöbb esetben a protekciós. Egy csomó tervem van de nincs semmihez kitartásom. Picit meg is híztam, de ha ráveszem magamat a futásra 2 nap alatt feladom és újra nekiesek a csokoládénak és a nassolnivalónak. Barátok már rég nincsenek itt, és úgy érzem kilátástalan a helyzetem mert a szüleim tartanak el és már én is cikinek érzem, hogy egy alsónadrágot se tudok venni a segitségük nélkül. Emellett a múlton kattogok folyamatosan, az elkövetett rossz döntéseken amiket tudom mindenki cipel magával de nekem az se megy, hogy megtanulok velük együtt élni mert mivel nincs elfoglaltságom ezeken jár az agyam. Fogalmam sincs merre tovább mit tudnék tenni.

2018. szept. 4. 10:23
 1/9 A kérdező kommentje:
Na meg ott a FACEBOOK amin folyamatosan látom hogy mindenkinek halad az élete valamerre... És még rosszabb ha látom. Gondolkodtam, hogy letörlöm magam, de akkor még a remény is elszáll hátha ír valaki aki talán még fontosnak tart mert folyton én írok csak szinte mindenkire
2018. szept. 4. 10:26
 2/9 anonim ***** válasza:

Miért kellene ott maradnod?

Menj más városba, keress munkát, sok olyan gyár van, ahol betanított munkásként dolgozhatsz, szállást is kapsz.

Azzal, hogy a Facebook-on nézegeted, kivel, mi történt, csak még jobban magadba fordulsz.

Tessék szépen elhagyni a mamahotelt, és önálló életet kezdeni!

2018. szept. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Beszélsz nyelveket?Ha igen,tudnám a szociális munkát ajánlani Angliában vagy Németországban. Ha nem,iratkozz be egy angol tanfolyamra,alapszintre 3-6 hónap alatt el tudsz jutni.Fiatal vagy,előtted az élet! Csajozással hogy állsz, volt már kapcsolatod nővel? Mindenesetre ezen az alsó nadrágos példán k..va jót nevettem! :) Facebookot felejtsd el egy-két hónapra, vagy legalábbis ne arra használd,hogy az ismeroseid életét kövesd .
2018. szept. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Valakiről álhíreket szándékozol terjeszteni? Például rólam?


-Az érettségi távolról sem olyan kevés, mint sokan gondolják.

-Nem vagyok annyira önállótlan, mint te.

25/F

2018. szept. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

4


??

2018. szept. 4. 15:14
 6/9 anonim ***** válasza:
Keress egy állást odébb, és nem tudom, kérhetsz-e előleget, vagy munkásszálló, vagy hitel esetleg az első hónapra, amíg még nincs fizud. De szóval más városokban is keresgélj állást, meg buszos állást is nézhetsz, van , ahol a munkáltató a busz/benzinköltségbe is beszáll, vagy van, ahol adnak céges autót. De mondjuk a járművekhez jogsi kell. Kamion, taxi, busz, hév, villamos, metró, stb. Amúgy énszerintem vonat+buszvezetőket képeznek, lehet, hogy ingyen is el tudnál menni, mert én asszem, abból most hiány van.
2018. szept. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
*Vagy pl a Munkanélküli Hivatal , vagy mi a neve, ott is pl érdeklődhetsz, hogy tudnak-e számodra esetleg valami ingyenes képzést. Vagy pl 3hónapig asszem tudnak adni ilyen 22ezer forintos álláskeresési támogatást, és akkor abból kis segítséggel el tudnál lenni talán albérletben egy nagyobb városban egy hónapig, ahol talán esetleg nagyobb eséllyel kapnál munkát.
2018. szept. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Szia én is depressziós vagyok, sohasem tudtam hogy miért van az hogy egyik percben boldog vagyok másikban pedig meg halnék legszívesebben . Sajnost ezt belőlem az emberek váltották ki akik semmibe néztek, elhagytak és gúnyolódtak rajtam. Én irigyellek hogy te bármit kezdhetsz az életeddel lehetnek döntéseid nekem nem volt. A szüleim elküldtek orvosi egyetemre ahol az idegösszeroppanásaim mindennaposak. Az emberek kihasználják a másikat, nem segítenek nekik, és direkt félreinformálják , hogy még véletlenül se legyen sikerélményed. Te szerencsés vagy használd ki kezdj el nézelődni egyetemek/főiskolák után vagy egy sima okj képzéssel is tslálhatsz munkát . Ha gondolod beszélgethetünk és segíthetünk egymásnak :)

L/21

2018. szept. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ugyan így vagyok,majdnem teljesen.//21f//
2018. okt. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!