Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit kéne most csinálnom?

Mit kéne most csinálnom?

Figyelt kérdés

Érettségi után OKJ-t tanultam.Egy 2 éves szakmát.De nem tudok vele elhelyezkedni.Nem ér semmit.2 évem elment a kukába.Most jelentkeztem idén egyetemre,az NKE-re első helyen.Illetve megjelöltem még egy gazdasági foszkot.Az NKE-re nem vettek fel.A foszkra viszont felvettek és be is iratkoztam.De nem tetszik és jövőre megint jelentkezni akarok a közszolgálatira.De ide meg már beiratkoztam.Lehet oda meg jöbőrr sem vesznek fel.Az az álmom hogy rendőr legyek,de elég labilis vagyok érzelmileg,szorongok,depressziós vagyok és így nem fognak soha sem átengedni a pszichológián.Most fogok eljárni pszichológushoz is,mert már olyan az állapotom hogy segítségre van szükségem.

Illetve ha rendőr nem is,de akkor is az NKE-re mennék,az államtudományi karra.Idén jelentkeztem,de nem lett meg a pontom(A rendőrségre meglett volna,de hát ott meg az alkalmassági a gáz)Ha leraknék még egy angol középfokút,minden bizonnyal meglenne a ponthatár.Oda akarok menni.De 2 évemet már így is elcsesztem az OKJ-ra,most meg beiratkoztam erre az egyetemre is,amit nem akarok igazán.Csak azért jelöltem meg,hogy valahova felvegyenek,ha már a fő helyre nem.Arra gondoltam nem iratkozok be,elmegyek 1 évre valami jó szar minimálbéres munkahelyre dolgozni(értelmes papír nélkül más lehetőség nincs is),aztán jövőre majd felvesznek.De a szüleim végül rábeszéltek,hogy iratkozzak be ide.



2018. szept. 10. 02:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A rendőr dolgot tényleg jobb ha hanyagolod, legalábbis egyelőre.Valami elképzelésed csak van amihez nem kell egyetem?
2018. szept. 10. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Milyen OKJ?
2018. szept. 10. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bármit is tanultál az OKJ-n, az nem a kukába ment, mert az a te tudásodat gyarapította, akár használod, akár nem. Valami más irányban kellene keresgélned, ha ez a rendőri és hasonló pályák nem jönnek be. Miért erőlteted az egyetemet? Nagyon sok jó hiányszakma van.
2018. szept. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

De erőltetni kell,mert az akarok lenni.Meg muszáj egyetemre menni,kisebbségi komplexusom van ha nincs diplomám

Nincs kézügyességem,nem tudom milyen szakmát tanulnék így.

2018. szept. 11. 11:48
 5/5 A kérdező kommentje:

De ez nem tetszik ahova felvettek,mem ezt akartam

#2 közlekedésüzemvitel ellátó

2018. szept. 11. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!