Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti már találtatok akasztott...

Ti már találtatok akasztott embert? Milyen biológiai folyamatok voltak láthatók a testen, és rátok hogyan hatott?

Figyelt kérdés
2018. szept. 10. 16:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Akasztott embert nem, de vízbe fulladt holttestet már igen, kb 5-6 évvel ezelőtt. Kihívtam a vízimentőket, ennyit tehettem, egyébként első ránézésre elég sokáig lehetett a vízben szerencsétlen, nagyon fel volt ázva, de végül nem kaptam róla semmi tájékoztatást, nyilván nem is volt hozzá közöm. Ezen kívül egyszer kiskamaszként tanúja voltam egy halálos gázolásnak is. Egyik sem hatott rám különösebben, abban a pillanatban megérintett és egy kis darabig elkísért, de az életemre nem volt hatással, nem voltak rémálmaim vagy ilyesmi. Egyébként én is megtapasztaltam a klinikai halált, kétszer is, de az sem rázott meg különösebben.
2018. szept. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%
Találtunk?! Azért nem a Trónok harca világában élünk már szerencsére, ahol a szereplők valóban lépten-nyomon találkozhatnak pár ilyennel az utak mentén.
2018. szept. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
#2 Egy Logan Poul nevű youtuber feltöltött egy videót a csatornájára amin rajta volt egy egy japán fickó holtteste aki felakasztotta magát, mielőtt törölték a videót több millióan látták 2 nap alatt.
2018. szept. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
97%

3. Csak logan paul épp egy olyan erdőben talált a hullára, ami erről híres, hogy oda járnak megölni magukat az emberek...

Egy átlag ember szerintem nem talál minden nap random hullákat az úton/erdőben.

2018. szept. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%
Interneten fent vannak képek, videók olyan emberekről akik felakasztották magukat, vízbe fulladtak meg minden más halál érte őket. Ha érdekel meg tudod nézni.
2018. szept. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#3 Láttad egyáltalán azt a videót? Egy “Suicide Forest” néven ismert erdõben készült, ez szóvá is teszik a videóban (már a videó címében is), hogy nem akármilyen erdõben jártak...
2018. szept. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!