Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnék változtatni?

Hogyan tudnék változtatni?

Figyelt kérdés

Alapvetően egy pesszimista ember vagyok.

Utálom magam, utálom az embereket és úgy érzem, hogy engem is utálnak, kinéznek mindenhonnan.

Persze tudom, higy ez nincs így...de nehéz ezen túljutni.

A pesszimista személyiségem a kapcsolatomban is visszaüt és...szeretnék ezen változtatni.

Tudom, hogy kevés a magunkba vetett hitem. Szeretnék változni, de nem tudom, hogyan kellene.

Szeretnék bizakodó, bizalmas, jó társ lenni.

Szeretnék én is olyan lenni, mint mások (nem félni szeretni).


Hogyan tudnék megváltozni?


2018. szept. 17. 14:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem klinikai terület , feltáró fejlesztő tréninget stresszoldás éltmód váltás , bele ugrani a változásba kihívásokba túlélő kemping vad vízi evezés ejtőernyőzés kivonulni nagyon vidékre a föld másik részére 2-3 hétre ....
2018. szept. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pozitív tapasztalatok kellenek.
2018. szept. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igaziból már az is nehézséget okoz, hogy annyit mondjak, hogy "hiányoztál".

Volt ma egy beszélgetésem, kaptam némi segítséget, de...tudom, hogy egy kívülálló nem oldhatja meg a kapcsolatunkban lévő problémákat.


Tudom, hogy változnom kell (meg ő sem egy könnyű eset), de nem áll módomban elmenni, elvonulni...meg együtt tölteni egy egész napot sem. :(

2018. szept. 17. 14:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Légy őszinte és fogadd el magad és azt is hohy változhatsz.
2018. szept. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!